Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, 18V Li-Ion 2x1,5Ah, firmy Black&Decker [BDCDC18KB-QW] pakowana w praktycznej walizce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18V Li-Ion firmy Black&Decker BDCDC18KB:
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI BDCDC18:
  • napięcie zasilania: 18 V,
  • typ akumulatorów: Li-ion,
  • liczba biegów: 1,
  • maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
  • maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 25 mm,
  • maksymalna prędkość obrotowa: 0-650 obr/min,
  • maksymalny moment obrotowy: 30 Nm.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki BDCDC18KB-QW:
  • 2 x akumulatory 1,5 Ah: BL1518,
  • 1 x ładowarka,
  • walizka.
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów: 18 V
liczba akumulatorów: 2 szt
pojemność akumulatora: 1.5 Ah
waga z akumulatorem: 1,67 kg
na wyposażeniu: 2 akumulatory 18V Li-Ion 1,5Ah BL1518, ładowarka [90599854-06],
max średnica wiercenia w drewnie: 25 mm
max średnica wiercenia w stali: 10 mm
prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-650 obr/min
typ silnika: szczotkowy (komutatorowy)
max moment obrotowy : 30 Nm
liczba biegów: 1
zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5-10 mm
rodzaj uchwytu wiertarskiego : szybkomocujący
opakowanie: walizka
EAN: 5035048645611
stan: nowy
funkcja udaru: nie
obroty prawo/lewo: tak
obsługiwane serie akumulatorów: POWER CONNECT 18V