wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V Makita [DDF458RTJ] Li-Ion, 2x5,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF458RTJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14805 pkt. |
Profesjonalna 2 biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Li-Ion, 18V, MAKITA model DDF458RTJ, w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RC.
Wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w 4-biegowy silnik prądu stałego o zwiększonym momencie obrotowym. Wysoki moment obrotowy (91Nm) oraz podwyższona odporność na pył i wilgotność, pozwala na stosowanie tej wiertarko-wkrętarki nawet do najcięższych zadań.
Wiertarko-wkrętarka ma 2-stopniową przekładnię oraz bardzo precyzyjną regulację momentu obrotowego na pierścieniu (16 stopni) pozwala to na precyzyjne wiercenie. Pomaga w tym również płynna regulacja obrotów we włączniku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18V Li-Ion Makita DDF458RTJ
- wiertarko-wkrętarka ma 2-stopniową przekładnię oraz bardzo precyzyjną regulację momentu obrotowego na pierścieniu (16 stopni) pozwala to na precyzyjne wiercenie. Pomaga w tym również płynna regulacja obrotów we włączniku,
- przekładnie wykonane są z metalu - dzięki czemu podniesiona została trwałość narzędzia,
- maszyna wyposażona jest w 2 diody LED, która znakomicie oświetlają miejsce pracy,
- wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w 4-biegowy silnik prądu stałego o zwiększonym momencie obrotowym,
- wysoki moment obrotowy (91Nm) pozwala na stosowanie tej wiertarko-wkrętarki nawet do najcięższych zadań,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- szybkomocujący uchwyt wiertarski pozwala na szybką wymianę bitów jedną ręką,
- aluminiowa obudowa przekładni,
- 3-stopniowy wskaźnik poziomu naładowania akumulatora,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami i ładowarką.
Dane techniczne wiertarko-wkrętarki Makita DDF458RTJ
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 400 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 2000 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 76 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 58 / 91 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary (długość całkowita): 225 mm,
- waga (EPTA): 2,1 - 2,5 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah.
Wyposażenie DDF458RTJ:
- uchwyt boczny: 126130-0,
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- szybkomocujący uchwyt wiertarski 13 mm: 763248-2,
- końcówka wkrętakowa nr 2784637-8,
- walizka systemowa MAKPAC typ 2: 821550-0,
- wkład do walizki MAKPAC: 837916-42,
- akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah),
- uchwyt do zawieszenia na pasku,
- uchwyt na bity,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny: 126130-0, ładowarka DC18RC: 195584-2, szybkomocujący uchwyt wiertarski 13 mm: 763248-2, końcówka wkrętakowa nr 2784637-8, walizka systemowa MAKPAC typ 2: 821550-0, wkład do walizki MAKPAC: 837916-42, akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah), uchwyt do zawieszenia na pasku, uchwyt na bity, instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 76 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-400 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 225 mm |
| max moment obrotowy : | 91 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381815048 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.85 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 16 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
