akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18V Black+Decker [BDCDD186KB-QW] Li-Ion, 2x1,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:BDCDD186KB-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3572 pkt. |
dwubiegowa, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18V Black&Decker model BDCDD186KB, wyposażona w 2 Litowo-Ionowe (Li-Ion) akumulatory o pojemności 1,5Ah, ładowarkę, pakowana w praktycznej walizce.
przeznaczona do prac amatorskich i warsztatowych w domu czy ogrodzie, z regulacją siły dokręcania (momentu obrotowego) i płynną regulacja obrotów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.dwubiegowa wiertarko-wkrętarka BDCDD186KB:
- posiada precyzyjną regulację momentu obrotowego w 11 pozycjach, oraz płynną regulację obrotów co pozwala na dobór właściwej siły dokręcania do wykonywanej pracy,
- wyposażona jest w diodę oświetlającą miejsce pracy,
- akumulatory nowego typu, wsuwane do uchwytu z wielostykowym złączem,
- ładowarka pozwala naładować akumulator w ciągu 3 godzin,
- opcja wiercenia bez regulacji momentu obrotowego zapewnia pewne wiercenie w różnych materiałach.
- posiada ogumowaną rękojeść zapewniającą łatwy i wygodny chwyt.
- w tej wersji z 2 akumulatorami Li-Ion i ładowarką zapakowana w praktycznej walizce.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI BLACK+DECKER BDCDD186KB-QW:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 1,5 Ah,
- czas ładowania: 3 godziny,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 360 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 1400 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 25 mm,
- maksymalny moment obrotowy: 40 Nm.
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI BDCDD186KB-QW:
- 2 akumulatory
- ładowarka
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga kg: | 0,98 kg |
| na wyposażeniu: | podwójna końcówka wkrętarska; 2 akumulatory 18V (BL1518), ładowarka |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 25 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1400 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-360 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1400 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| max moment obrotowy : | 40 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-10 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048641101 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
