akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 1/4" Makita [DDF083Z] 18V Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF083Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4670 pkt. |
Profesjonalna wiertarko-wkrętarka 1/4" Li-Ion 18V Makita, model DDF083Z, z wydajnym silnikiem bezszczotkowym BLDC, wersja bez akumulatora, pakowana w kartonie.
Wiertarko-wkrętarka DDF083 ma bardzo kompaktową budowę (długość tylko 124mm), co pozwala na wygodna pracę również w miejscach o ograniczonym dostępie. Wykonanie w technologii XPT gwarantuje wysoką odporność na pył i wilgoć.
2 biegi mechaniczne i regulacja momentu obrotowego na pierścieniu (20 pozycji) pozwala na precyzyjny dobór parametrów do wykonywanej pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 1/4", 18V Li-Ion Makita DDF083Z
- 2-biegowa wiertarko-wkrętarka,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- 20-stopniowa regulacja momentu obrotowego + wiercenie,
- niezwykle kompaktowa wiertarko-wkrętarka - długość całkowita to tylko 124 mm,
- lekka - waga z akumulatorem BL1830 to tylko 1,3 kg,
- dwie zintegrowane diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- zastosowanie sześciokątnego uchwytu 1/4" ułatwia wymianę bitu,
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki.
Dane techniczne wiertarko-wkrętarki Makita DDF083Z:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 500 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 1700 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 36 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 23 / 40 Nm,
- uchwyt narzędzia: sześciokątny 1/4",
- wymiary (długość całkowita): 124 mm,
- waga (EPTA): 1,1 - 1,4 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah).
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki Makita DDF083Z:
- uchwyt do mocowania na pasku, 346317-0
- końcówka wkrętakowa PH2, 784244-7,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,3 kg |
| na wyposażeniu: | zaczep do paska [346317-0], końcówka PH2 [784244-7] |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 36 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1700 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 40 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381824880 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 0.96 kg |
| długość opakowania: | 20.9 cm |
| szerokość opakowania: | 8.7 cm |
| wysokość opakowania: | 15.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
