akumulatorowa, teleskopowa podkaszarka do trawy 10,8V/12V max Makita [UR100DSME] 2x4,0Ah, Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:UR100DSME
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9092 pkt. |
Teleskopowa podkaszarka akumulatorowa do trawy 10,8 V (12 V max) Makita UR100DSME, w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 4,0 Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Podkaszarka posiada wygodny, regulowany w 6 pozycjach uchwyt typu pętla i rurę teleskopową z regulacją długości w zakresie 35 cm. Składana osłona z drutu zmniejsza ryzyko uszkodzenia ogrodzenia, kwiatów lub ozdób.
Akumulatorowa teleskopowa podkaszarka do trawy 10,8V/12V Makita [UR100DSME]:
- akumulatorowa podkaszarka przeznaczona do koszenia trawy i niewielkich chwastów,
- wyprodukowana w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilna jest z nową serią akumulatorów 10,8V (12V Max) wyróżniających się ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu cechuje się podwyższoną odpornością na pył i wilgoć,
- podkaszarka posiada uchwyt typu pętla z regulacją w 6 pozycjach,
- rura teleskopowa z regulacją długości w zakresie 35 cm,
- składana osłona z drutu pozwala zmniejszyć ryzyko uszkodzenia ogrodzenia, kwiatów lub ozdób,
- dostarczana z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w kartonie.
Parametry techniczne podkaszarki Makita [UR100DSME]:
- napięcie zasilania: 10,8 V (12 V max),
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatorów: 4,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 10000 obr./min.,
- szerokość cięcia: 26 cm,
- gwint wrzeciona: M8 x 1,25RH,
- standardowe narzędzie tnące: 1-żyłkowa głowica tnąca,
- wymiary (długość całkowita): 845 - 1195 mm,
- waga (EPTA): 1,9 - 2,1 kg
Wyposażenie podkaszarki Makita [UR100DWAE]:
- 2 akumulatory BL1041B (12 V Max / 4,0 Ah),
- ładowarka DC10WD: [197343-0]
- pas barkowy: [125516-5],
- osłona głowicy tnącej: [135950-1],
- 1-żyłkowa głowica tnąca: [198854-8],
- żyłka do głowicy tnącej 1,65mm/15m: [198860-3],
- uchwyt typu pętla: [458505-8],
- klucz imbusowy 4: [783202-0],
- torba na zestaw kluczy: [831304-7],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1041B (12 V Max / 4,0 Ah), ładowarka DC10WD: [197343-0] pas barkowy: [125516-5], osłona głowicy tnącej: [135950-1], 1-żyłkowa głowica tnąca: [198854-8], żyłka do głowicy tnącej 1,65mm/15m: [198860-3], uchwyt typu pętla: [458505-8], klucz imbusowy 4: [783202-0], torba na zestaw kluczy: [831304-7], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 10000 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 845 - 1195 mm |
| szerokość koszenia: | 26 cm |
| długość żyłki: | 15 m |
| gwint wrzeciona: | M8 x 1,25RH |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381854399 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.4 kg |
| długość opakowania: | 84.1 cm |
| szerokość opakowania: | 13.9 cm |
| wysokość opakowania: | 21.6 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
