Akumulatorowa teleskopowa piła łańcuchowa 20 cm Bahco [BCL108PS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL108PS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 24695 pkt. |
Teleskopowa piła łańcuchowa Bahco [BCL108PS]
Silnik o mocy 450 W (maks. 950 W) to nowoczesne narzędzie stworzone do wymagających prac na wysokości.
Regulowana długość teleskopowa do 4,6 m pozwala na zasięg, precyzję i niezawodność, nawet w trudno dostępnych miejscach.
Bezszczotkowy silnik, inteligentne sterowanie i lekka, aluminiowa konstrukcja sprawiają, że praca staje się szybsza i mniej męcząca – nawet podczas wielogodzinnych zadań.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa teleskopowa piła łańcuchowa 200 mm Bahco [BCL108PS]
- moc robocza 450 W (maks. 950 W) zapewnia płynne i skuteczne cięcie nawet twardszych gałęzi,
- bezszczotkowy silnik = dłuższa żywotność, mniejsze straty energii i cichsza praca,
- regulowana długość teleskopowa do 4,6 m,
- bezpieczna praca w trudno dostępnych miejscach bez użycia drabiny,
- wysokiej jakości łańcuch ¼" – 48 ogniw,
- maksymalna średnica cięcia: 200 mm,
- ruchoma prowadnica umożliwiająca wygodne dopasowanie kąta pracy,
- podwójny spust bezpieczeństwa,
- teleskopowy mechanizm blokujący,
- antypoślizgowa, miękka rękojeść – komfort nawet przy długiej pracy,
- szybka wymiana oraz regulacja prowadnicy i łańcucha dzięki łatwemu dostępowi do pokrywy
konserwacyjnej, - zbiornik oleju z systemem automatycznego smarowania,
- stałe smarowanie łańcucha zmniejsza zużycie, oraz upłynnia prace,
- inteligentny ekran wyświetla liczbę przepracowanych godzin, oraz informuje o aktualnym poziomie naładowania baterii,
- narzędzie odpowiednie zarówno dla prawo, jak i leworęcznych użytkowników,
- dostarczana z dwiema bateriami [BCL1B10IB], czas pracy do 3-6 godzin (w zależności od użytkowania) na jednej w pełni naładowanej baterii,
- pełne ładowanie w ok. 4 godziny.
WYPOSAŻENIE AKUMULATOROWEJ TELESKOPOWEJ PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ BAHCO [BCL108PS]
- 2 akumulatory (21,6V / 5.0Ah) [BCL1B10IB],
- instrukcja,
- okulary,
- pilniczek,
- buteleczka na olej,
- ładowarka,
- pasek,
- wkrętak,
- klucze ampulowe.
| moc użyteczna [W]: | 450 |
| czas ładowania [h]: | 4 |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga kg: | 2.6 kg |
| na wyposażeniu: | instrukcja obsługi, dwie baterie, piła łańuchowa |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| moc znamionowa: | 950 W |
| max średnica cięcia: | 200 mm |
| podziałka łańcucha: | 1/4 cala |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 96 dBA dB |
| EAN: | 7314150577637 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| instrukcja obsługi: | https://pimdatacdn.bahco.com/media/sub1238/199941d4e0dc623a.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
