Akumulatorowa sztyfciarka/gwoździarka do wykończeń 18V Li-Ion 2x2,0Ah XR DeWalt [DCN662D2-QW] 32-64mm
-
Producent:
-
Kod producenta:DCN662D2-QW
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 11 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 22245 pkt. |
Akumulatorowa, sztyfciarka/gwoździarka do wykończeń 2x2,0Ah Li-Ion 18V serii XR DeWALT model DCN662D2, w tej wersji z 2 akumulatorami i ładowarką, całość pakowana jest w walizce systemowej TStak VI.
Maszyna posiada 12 miesięczną gwarancję.
Sztyfciarka DCN662 wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC przeznaczona do wbijania sztyftów w zakresie 32-64mm o średnicy 1,6mm.
Idealne narzędzie do wszelkich prac wykończeniowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa sztyfciarka/gwoździarka do wykończeń DCN662D2:
- gwoździarka DCN662 wyposażona została w beszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC, zakres pracy 32-64mm,
- wyposażona została w blokadę spustu i styku, które zapobiegają przypadkowemu wystrzałowi,
- beznarzędziowa blokada pozwala na usuwanie zaciętych, zakleszczonych sztyftów w gwoździarce, co minimalizuje przestoje,
- posiada micronose do precyzyjnego umieszczania sztyftu w wybranym miejscu,
- maszyna, którą można zastosować przy różnych pracach wykończeniowych z drewnem, materiałem drewnopodobnym,
- gwoździarka ta nazywana jest również sztyfciarką ze względu na typ gwoździ podobnych budową do sztyftów,
- bardzo łatwa beznarzędziowa regulacja głębokości wbijania sztyftów, odbywa się za pomocą pokrętła regulacji głębokości,
- posiada wskaźnik awarii (rozładowany akumulator bądź zakleszczony gwóźdź),
- sztyfciarka w stopie posiada dwie mocne diody oświetlające miejsce pracy oraz przełącznik wyboru pracy (czy sztyfty będą wbijane pojedynczo czy w serii sekwencyjnie 4 sztyfty na sekundę),
- sztyfciarka ma zdecydowaną przewagę nad urządzeniami gazowymi czy pneumatycznymi - przede wszystkim niższe koszty eksploatacji, nie ma potrzeby kupowania naboi gazowych czy posiadania ze sobą kompresora.
- w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami 2,0Ah i ładowarką, całość pakowana w walizce systemowej TStak VI.
Wyposażenie gwoździarki DeWalt DCN662D2:
- 1 x gwoździarka DCN662,
- 2 akumulatory Li-Ion 2,0Ah DCB183,
- 1 ładowarka
- odwracalny hak na pasek,
- walizka systemowa TStakVI,
Parametry techniczne gwoździarki DCN662:
- napięcie zasilające: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 3,0Ah / 4,0Ah / 5,0Ah / 6,0Ah / 9,0Ah / 12,0Ah,
- średnica gwoździ: 1,6 (16Ga) mm,
- długość gwoździ: 32 - 64 mm,
- kąt pochylenia gwoździ: 0º,
- pojemność magazynka: 110 szt.,
- napełniania magazynka: od dołu,
- tryb pracy: dotykowy i sekwencyjny,
- wymiary (dł x szer x wys): 310 x 95 x 325 mm,
- waga: 2,4 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory Li-Ion 2,0Ah DCB183, odwracalny hak na pasek, walizka systemowa TStakVI, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| średnica gwoździ: | 1,60 (16 Ga) mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 110 szt |
| liczba biegów: | 1 |
| długość sztyftów: | 32-64 mm |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5902013967262 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| masa z opakowaniem: | 6.10 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 33.10 cm |
| wysokość opakowania: | 29.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
