akumulatorowa sztyfciarka 15-35mm, 10,8V, Li-Ion CXT, firmy Makita [PT354DZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:PT354DZ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11332 pkt. |
Akumulatorowa sztyfciarka Li-Ion 10,8V firmy Makita [PT354DZ] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Znakomicie sprawdza się przy łączeniu drewnianych konstrukcji szkieletowych, czy produkcji seryjnej za pomocą szpilek (sztyftów) w zakresie od 15 - 35mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa sztyfciarka 15-35mm, 10,8V, Li-Ion LXT, firmy Makita [PT354DZ]:
- sztyfciarka (gwoździarka) przeznaczona do łączenia elementów drewnianych za pomocą szpilek (sztyftów),
- Technologia CXT - Compact Extreme Technology
- posiada mechanizm redukujący wymaganą siłę nacisku pozwalający na łatwiejsze wbijanie długich sztyftów bez mocnego dociskania ramienia stykowego do podłoża
- wyposażona jest w regulacja głębokości wbijania, oraz ma ergonomicznie zaprojektowaną rękojeść,
- posiada regulację głębokości wbijania,
- końcówka bijaka zaprojektowana w sposób zapewniający lepszą widoczność miejsca wbijania sztyftu
- Funkcja blokady "pustego strzału"
- ma dużą wydajność pracy, możliwość wbicia około 1000 sztyftów na jednym pełnym naładowaniu akumulatora BL1015
- wyposażona w diodę LED oświetlającą obszar roboczy
- Dostarczana bez walizki, akumulatorów i ładowarki
parametry techniczne sztyfciarki PT354DZ:
- napięcie zasilania: 10,8 V (max 12V),
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- długość sztyftów: 15, 18, 25, 30, 35 mm,
- średnica sztyftów: 0,6 mm,
- pojemność magazynka: 100 szt.,
- wymiary (długość całkowita): 231 mm,
- Waga (EPTA): 1,8 - 2,0 kg.
w skład zestawu PT354DZ wchodzi:
- sztyfciarka PT354,
- uchwyt do mocowania na pasku [346317-0],
- klucz imbusowy [783201-2],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,8 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 231 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| średnica gwoździ: | 0,6 mm |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 100 szt |
| długość sztyftów: | 15-35 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381839143 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2 kg |
| długość opakowania: | 56 cm |
| szerokość opakowania: | 31 cm |
| wysokość opakowania: | 26 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
