akumulatorowa szlifierka oscylacyjna 18V Makita [DBO382Z] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DBO382Z
612,38zł brutto
497,87zł netto
661,95zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6124 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka oscylacyjna 18V Makita DBO382Z, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Szlifierka oscylacyjna wyposażona w trwały silnik bezszczotkowy BLDC, została wyprodukowana w Technologii XPT zapewniającej podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Przeznaczona jest do szlifowania dużych powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu oraz do szlifowania powierzchni malowanych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa szlifierka oscylacyjna 18V Makita [DBO382Z]:
- przeznaczona jest do szlifowania dużych powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu oraz do szlifowania powierzchni malowanych,
- posiada elektroniczny 3-stopniowy przełącznik częstotliwości skoków,
- wyposażona jest w wydajny silnik bezszczotkowy - BLDC, który zapewnia maszynie doskonały czas pracy i trwałość,
- wyprodukowana w technologii XPT, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- ergonomiczna budowa szlifierki zapewnia pewny chwyt i pozwala na pracę zarówno jedną jak i dwiema rękami,
- istnieje też możliwość zdemontowania przedniego uchwytu,
- szlifierka posiada możliwość zamocowania papieru na rzep oraz za pomocą zacisków,
- zaokrąglone brzegi zacisku umożliwiają łatwą wymianę papieru szlifierskiego,
- aluminiowy korpus stopy z powierzchnią z mikrogumy osadzony na gumowych amortyzatorach zapewnia wysoką trwałość i skuteczne tłumienie drgań,
- osłona akumulatora zabezpiecza akumulator oraz obrabiany materiał przed uszkodzeniem,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- szlifierka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY SZLIFIERKI OSCYLACYJNEJ MAKITA [DBO382Z]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość oscylacyjna:
- na 1 biegu: 4000 /min.,
- na 2 biegu: 8000 /min.,
- na 3 biegu: 12000 /min., - średnica oscylacji: 2 mm,
- częstotliwość skoków:
- na 1 biegu: 8000 /min.,
- na 2 biegu: 16000 /min.,
- na 3 biegu: 24000 /min., - maksymalna moc: 200 W,
- poziom ciśnienia akustycznego: 72 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- powierzchnia szlifująca: 93 x 185 mm,
- wymiary papieru: 93 x 228 mm,
- wymiary (D x S x W): 336 x 92 x 169 mm,
- waga (EPTA): 1,2 kg
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI MAKITA [DBO382Z]:
- osłona akumulatora [422807-8],
- płyta szlifierska [451271-6],
- pojemnik na pył [
140115-2],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,9 - 2,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | osłona akumulatora [422807-8], płyta szlifierska [451271-6], pojemnik na pył [ 140115-2 ], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4000-12000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 336 x 92 x 169 mm |
| wielkość stopy: | 93 x 185 mm |
| rozmiar papieru: | 93 x 228 mm |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 088381772495 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 36.5 cm |
| szerokość opakowania: | 19.7 cm |
| wysokość opakowania: | 19.6 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
