akumulatorowa szlifierka oscylacyjna 112x102mm, 18V Makita [DBO484Z] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DBO484Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4268 pkt. |
Profesjonalna, kompaktowa oscylacyjna szlifierka akumulatorowa 18V Makita DBO484Z, o powierzchni szlifującej o wymiarach 112 x 102 mm, z możliwością łatwej i szybkiej wymiany papieru szlifierskiego, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, zapakowana w kartonie.
2-stopniowy przełącznik prędkości oscylacyjnej oraz efektywne odsysanie pyłu przez płytę podstawy sprawiają że szlifierka jest doskonałym narzędziem do szlifowania dużych powierzchni z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZLIFIERKA OSCYLACYJNA 112x102 MM, 18V MAKITA [DBO484Z]:
- bezprzewodowa szlifierka oscylacyjna przeznaczona do szlifowania powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu oraz do szlifowania powierzchni malowanych,
- charakteryzuje się niskim poziomem wibracji podczas pracy,
- jest kompatybilna z 4 rodzajami podstawy szlifierskiej,
- posiada 2-stopniowy przełącznik częstotliwości skoków,
- prędkość można dostosować do obrabianego materiału,
- hamulec elektryczny zwiększa wydajność i bezpieczeństwo operatora,
- wygodnie umieszczony włącznik/wyłącznik umożliwia obsługę szlifierki jedną ręką,
- papier szlifierski mocowany jest na rzep lub za pomocą klamry,
- duża dźwignia zaciskowa umożliwia szybkie i łatwe mocowanie papieru ściernego,
- istnieje możliwość podłączenia urządzenia odsysającego,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18V / 1,3 Ah),
- szlifierka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI oscylacyjnej MAKITA [DBO484Z]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość oscylacyjna: 11000 - 14000 / min.,
- wielkość mimośrodu: 1,5 mm,
- częstotliwość drgań: 11000 / 14000 / min.,
- poziom ciśnienia akustycznego: 75 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 3 m/s²,
- powierzchnia szlifująca: 112 x 102 mm,
- wymiary zaciśniętego arkusza ściernego: 114 x 140 mm,
- rozmiar podstawy: 96 x 96 mm,
- przyłącze odkurzacza Ø wejście / wyjście: 17/22 mm,
- wymiary (D x S x W): 171 x 112 x 151 mm,
- waga maszyny z akumulatorem (EPTA): 1,4 - 1,8 kg
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI oscylacyjnej MAKITA [DBO484Z]:
- pojemnik na pył + papierowy worek na pył 1 szt. [135246-0],
- płyta szlifierska dziurkująca [450066-4],
- papier szlifierski 114x140 mm [192352-4],
- papierowy worek na pył [194746-9] 5 szt.,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,4 kg |
| na wyposażeniu: | pojemnik na pył + papierowy worek na pył 1 szt. [135246-0], płyta szlifierska dziurkująca [450066-4], papier szlifierski 114x140 mm [192352-4], papierowy worek na pył [194746-9] 5 szt., instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 171 x 112 x 151 mm |
| prędkość oscylacyjna: | 11000 - 14000 obr/min |
| wielkość mimośrodu: | 1,5 mm |
| wielkość stopy: | 112x102 mm |
| rozmiar papieru: | 114x140 mm |
| rodzaj mocowania: |
|
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381772501 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 22.3 cm |
| szerokość opakowania: | 14.1 cm |
| wysokość opakowania: | 23.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
