Akumulatorowa szlifierka kątowa 230mm, 40V max Makita [GA038GZ] Li-Ion, XGT, AWS Bluetooth
-
Producent:
-
Kod producenta:GA038GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11118 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa szlifierka kątowa 230 mm Makita GA038GZ z serii XGT, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki. Całość pakowana w kartonie.
Przeznaczona do prac profesjonalnych o bardzo dużej intensywności takich jak szlifowanie i cięcie materiałów metalowych i kamiennych bez użycia wody. Wyposażona w funkcję AWS - Auto-start Wireless System - umożliwiającą bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia.
Akumulatorowa szlifierka kątowa 230mm, 40V max Makita [GA038GZ]:
- akumulatorowa szlifierka kątowa z tarczą 230 mm, zasilana akumulatorem 40V max Li-Ion,
- przeznaczona do prac profesjonalnych o bardzo dużej intensywności takich jak szlifowanie i cięcie materiałów metalowych i kamiennych bez użycia wody,
- szlifierka wyposażona została w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC, który pozwala na utrzymanie stałej prędkości obrotowej również pod obciążeniem,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- zgodna z Technologią AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- z funkcją AWS - Auto-start Wireless System - umożliwiającą bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- posiada łatwą w obsłudze, dużą dźwignię włącznika z zabezpieczeniem chroniącym przed przypadkowym uruchomieniem,
- wbudowana funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia po zamontowaniu akumulatora,
- szlifierka kątowa wyposażona w beznarzędziową osłonę tarczy szlifierskiej,
- posiada funkcję łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny,
- wąska obudowa silnika szlifierki pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt podczas pracy,
- szlifierka kątowa dostarczana bez walizki, akumulatorów i ładowarki.
Parametry szlifierki kątowej 40V Makita [GA038GZ]:
- napięcie zasilania: 40 V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obr. na biegu jałowym: 6600 obr./min,
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- wymiary (długość całkowita): 535 mm,
- waga: 4,6 – 7,4 kg.
Wyposażenie szlifierki kątowej 40V Makita [GA038GZ]:
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 7,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,6 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6600 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 535 mm |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381733755 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5 kg |
| długość opakowania: | 53.2 cm |
| szerokość opakowania: | 20.8 cm |
| wysokość opakowania: | 21.6 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
