akumulatorowa szlifierka kątowa 180mm, 2x18V, Makita [DGA700Z] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DGA700Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8852 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 2x18V MAKITA DGA700Z, do tarcz o średnicy 180 mm, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Akumulatorowa szlifierka kątowa z włącznikiem łopatkowym z zabezpieczeniem przed przypadkowym uruchomieniem. Wyposażona jest w silnik bezszczotkowy o wysokiej mocy BLDC. Posiada hamulec elektroniczny oraz funkcję automatycznego wyłączenia narzędzia (kick-back) w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy.
Doskonale sprawdzi się do ciężkich zastosowań podczas prac w terenie, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć - Technologia XPT.
Szlifierka kątowa akumulatorowa180mm, 2x18V, Makita [DGA700Z]:
- akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy przeznaczona do tarcz o średnicy 180 mm,
- wyposażona w wytrzymały bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyprodukowana w Technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada Technologię ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- Technologia AFT - Active Feedback Sensing - pozwala na automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- wyposażona jest w funkcję łagodnego rozruchu i antyrestart,
- posiada elektronikę odpowiadającą za utrzymanie stałej prędkości obrotowej pod obciążeniem, ochronę przed przeciążeniem oraz hamulec elektryczny poprawiający bezpieczeństwo,
- łatwy w obsłudze, duży włącznik łopatkowy posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem,
- obwód zabezpieczający akumulatory przed nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem lub przeciążeniem,
- osłona akumulatorów ochrania akumulatory przed uszkodzeniem na skutek upadku,
- ergonomicznie zaprojektowana obudowa silnika zapewnia pewny i komfortowy chwyt szlifierki, a uchwyt pokryty gumą pochłaniającą wibracje poprawia komfort użytkowania,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- szlifierka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA [DGA700Z]:
- napięcie zasilania: 2x18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 7800 obr./min.,
- maksymalna moc: 1500 W,
- średnica tarczy: 180 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- maksymalna głębokość cięcia: 41 mm,
- poziom ciśnienia akustycznego: 91 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- poziom wibracji (szlifowanie powierzchni): 7,5 m/s²,
- tolerancja wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 499 x 200 x 158 mm,
- waga (EPTA): 3,4 kg
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA [DGA700Z]:
- uchwyt boczny [143486-6],
- kołnierz mocujący [224447-6],
- nakrętka kołnierza [224485-8],
- klucz do nakrętki kontrującej [782407-9],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny [143486-6], kołnierz mocujący [224447-6], nakrętka kołnierza [224485-8], klucz do nakrętki kontrującej [782407-9], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7800 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 499 x 200 x 158 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 180 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 91 dB |
| EAN: | 088381850278 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.5 kg |
| długość opakowania: | 85 cm |
| szerokość opakowania: | 58 cm |
| wysokość opakowania: | 21 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
