akumulatorowa szlifierka kątowa 150mm, 40V max XGT, Li-Ion, Makita [GA035GZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA035GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9092 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa szlifierka kątowa 150 mm Makita GA035GZ z serii XGT ,w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki. Całość pakowana w kartonie.
Wyposażona w bezszczotkowy silnik nowej generacji z serii BLDC na napięcie stałe 40V, łagodny rozruch i hamulec elektryczny. Wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Innowacyjna, mocniejsza i bardziej wytrzymała szlifierka kątowa serii XGT, kompatybilna wyłącznie z nowymi akumulatorami o napięciu 40V max została stworzona dla najbardziej wymagających użytkowników oraz do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa szlifierka kątowa 150mm, 40V max XGT, Li-Ion Makita GA035GZ:
- akumulatorowa szlifierka kątowa z tarczą 150 mm, zasilana akumulatorem 40V max Li-Ion przeznaczona jest do prac profesjonalnych o bardzo dużej intensywności, ,
- szlifierka wyposażona została w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC, który pozwala na utrzymanie stałej prędkości obrotowej również pod obciążeniem,
- zgodna z Technologią XPT - ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- zgodna z Technologią AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- posiada praktyczny i wygodny w użytkowaniu włącznik ślizgowy,
- wbudowana funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora,
- szlifierka kątowa wyposażona w beznarzędziową osłonę tarczy szlifierskiej,
- posiada funkcję łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny,
- wąska obudowa silnika szlifierki pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt podczas pracy,
- dostarczana bez walizki, akumulatorów i ładowarki.
parametry szlifierki kątowej Makita GA035GZ:
- napięcie zasilania: 40 V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,5 / 4,0 Ah,
- prędkość obr. na biegu jałowym: 8500 obr/min,
- średnica tarczy: 150 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- wymiary (długość całkowita): 410 mm
- waga: 3,0-3,7 kg.
wyposażenie zestawu Makita GA035GZ:
- szlifierka kątowa: GA035GZ,
- uchwyt boczny: [158237-4],
- kołnierz mocujący: [224447-6],
- nakrętka kołnierza: [224554-5],
- klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1],
- tarcza szlifierska INOX 150x6x22,23mm: [A-80846],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,0 kg |
| na wyposażeniu: | szlifierka kątowa: GA035GZ, uchwyt boczny: [158237-4], kołnierz mocujący: [224447-6], nakrętka kołnierza: [224554-5], klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1], tarcza szlifierska INOX 150x6x22,23mm: [A-80846] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 150 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| EAN: | 088381731928 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.1 kg |
| długość opakowania: | 42.9 cm |
| szerokość opakowania: | 17.9 cm |
| wysokość opakowania: | 15.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
