akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 40V max, XGT, Makita [GA056GZ01]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA056GZ01
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15764 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 40V max, XGT, Makita [GA056GZ01], w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki. Całość pakowana w walizce systemowej MakPac.
Przeznaczona do profesjonalnych prac, szczególnie w trudno dostępnych miejscach.
Wyposażona w bezszczotkowy silnik BLDC oraz wydłużoną, płaską obudowę przekładni, co ułatwia precyzyjne szlifowanie spawów.
Posiada technologie XPT i AFT zwiększające odporność na pył i bezpieczeństwo użytkownika.
Dodatkowo oferuje łagodny rozruch, hamulec elektryczny oraz funkcję anty-restart dla większego komfortu pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 40V max, XGT, Makita [GA056GZ01]
- przeznaczona do profesjonalnych zastosowań, szczególnie do szlifowania spawów w trudno dostępnych miejscach, nawet pod kątem do 39°,
- wyposażona w wydłużoną, płaską obudowę przekładni, umożliwiającą pracę w miejscach o ograniczonej przestrzeni,
- posiada wydajny, bezszczotkowy silnik BLDC, zapewniający wysoką efektywność oraz dłuższą żywotność urządzenia,
- zbudowana zgodnie z technologią XPT, czyli podwyższona odporność na pył i wilgoć, co umożliwia pracę w trudnych warunkach,
- wyposażona w technologię AFT – Active Feedback Sensing Technology – automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania,
- posiada funkcję anty-restart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- wyposażona w hamulec elektryczny zwiększający bezpieczeństwo i komfort pracy,
- posiada funkcję łagodnego rozruchu,
- przełącznik spustowy, który ułatwia włączenie maszyny,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie przy niskim poziomie naładowania,
- ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodny i pewny chwyt podczas pracy,
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC, bez akumulatorów i ładowarki.
PARAMETRY SZLIFIERKI KĄTOWEJ Makita [GA056GZ01]
- napięcie zasilania: 40 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obr. na biegu jałowym: 3000 – 9000 obr./min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 3 mm,
- poziom mocy akustycznej: 92 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 84 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- wymiary (dł. x szer. x wys.): 483 x 140 x 136mm,
- waga bez akumulatora: 2,4kg,
- waga z akumulatorem: 3,1 - 4,4kg.
WYPOSAŻENIE ZESTAWU [GA055GZ01]
- nakrętka kołnierza [224485-8],
- osłona tarczy szlifierkiej,
- przystawka osłony tarczy do cięcia,
- uchwyt boczny,
- klucz do nakrętki zabezpieczającej [782423-1],
- walizka MACPAC [821552-6],
- wkład do walizki [836477-1].
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,1-4,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | nakrętka kołnierza [224485-8], osłona tarczy szlifierkiej, przystawka osłony tarczy do cięcia, uchwyt boczny, klucz do nakrętki zabezpieczającej [782423-1], walizka MACPAC [821552-6], wkład do walizki [836477-1]. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3000-9000 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| natężenie hałasu: | 92 dB |
| EAN: | 197050009463 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| dokumenty: | https://www.makita.pl/data/sr/productinfo/generated/ga056gz01_3.pdf |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
