Akumulatorowa samobieżna kosiarka do trawy 53cm, 70l, Makita [LM001CZ] 36V, Li-Ion, zasilana z PDC1200, PDC01
-
Producent:
-
Kod producenta:LM001CZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 46717 pkt. |
Akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy 36V Makita LM001CZ, zaprojektowana do pracy z przenośnymi jednostkami zasilającymi PDC1200 i PDC01, dostarczana bez jednostki zasilającej, akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Kosiarka wyposażona jest w nowej generacji, bezszczotkowy silnik BLDC, aluminiowy korpus i kosz na trawę o pojemności 70l. Posiada funkcję cięcia, zbierania i mulczowania.
Kosiarka przeznaczona jest do koszenia ogrodów o powierzchni do 5700 m². Szerokość koszenia wynosi 53 cm. Posiada regulowaną, 10-stopniową wysokość koszenia w zakresie 20 - 100 mm.
Akumulatorowa kosiarka do trawy 36V Makita [LM001CZ]:
- akumulatorowa samobieżna kosiarka do trawy zaprojektowana do pracy z przenośnymi jednostkami zasilającymi PDC1200 oraz PDC01,
- pozwala na skoszenie do 5700 m2 na jednym naładowaniu przenośnej jednostki zasilającej PDC1200,
- wyposażona w BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- wykonana zgodnie z technologią XPT, dzięki czemu wykazuje zwiększoną odporność na pył i wilgoć,
- z systemem Soft no load, który automatycznie redukuje prędkość silnika w zależności od obciążenia dla uzyskania niższego poziomu hałasu,
- posiada 3 tryby pracy: standardowy, soft no load oraz tryb niskiego hałasu,
- w trybie obniżonego hałasu kosiarka utrzymuje stałą prędkość obrotową na poziomie 2300 obr./min obniżając poziom dźwięku,
- 10-stopniowa, centralna regulacja wysokości koszenia ustawiana jest za pomocą dźwigni,
- prędkość regulowana jest płynnie za pomocą dźwigni,
- obudowa wykonana z aluminium sprawia, że kosiarka jest lżejsza, więc łatwiej nią manewrować,
- kosiarka posiada koła na łożyskach kulkowych,
- szerokie opony ułatwiają prowadzenie kosiarki po grząskim lub pagórkowatym terenie,
- kosz na trawę posiada wskaźnik poziomu zapełnienia,
- 3 funkcje: cięcie, zbieranie i mulczowanie,
- kosiarka dostarczana jest bez jednostki zasilającej, akumulatorów i ładowarki.
Parametry kosiarki do trawy Makita [LM001CZ]:
- napięcie zasilania: 36V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- zasilanie: jednostki zasilające PDC1200, PDC01,
- prędkość obrotowa noża bez obciążenia:
- tryb normalny: 2800 obr./min,
- tryb soft no load: 2300 - 2800 obr./min,
- tryb obniżonego hałasu: 2300 obr./min,
- szerokość koszenia: 53 cm,
- wysokość koszenia: 20 - 100 mm,
- regulacja wys. koszenia: 10-stopniowa,
- napęd: na koła,
- prędkość: 2,5 - 5,0 km/h,
- obudowa: aluminiowa,
- pojemność kosza: 70 l,
- wymiary (D x S x W): 1630 - 1715 x 590 x 990 - 1095 mm,
- waga: 42,1 - 49,5 kg
Wyposażenie kosiarki Makita [LM001CZ]:
- ostrze tnące 53cm do DLM532: [191D52-7],
- kosz na trawę,
- pokrywa wyrzutu bocznego,
- osłona wyrzutu bocznego,
- mulczer,
- klucz nasadowy 17: [782210-8],
- klucz nasadowy 13: [782212-4],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 36 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 49,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 42,1 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące 53cm do DLM532: [191D52-7], kosz na trawę, pokrywa wyrzutu bocznego, osłona wyrzutu bocznego, mulczer, klucz nasadowy 17: [782210-8], klucz nasadowy 13: [782212-4], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2800 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1630-1715 x 590 x 990-1095 mm |
| wysokość koszenia: | 20-100 mm |
| napęd: | tak |
| pojemność kosza: | 70 l |
| liczba pozycji koszenia: | 10 |
| szerokość koszenia: | 53 cm |
| obudowa: | aluminiowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | tak |
| powierzchnia koszenia: | 5700 m² |
| EAN: | 088381742184 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 47 kg |
| długość opakowania: | 102 cm |
| szerokość opakowania: | 64.5 cm |
| wysokość opakowania: | 48 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
