akumulatorowa samobieżna kosiarka do trawy 53,4cm, 70l, 64V max, Makita [LM004JZ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:LM004JZ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 41207 pkt. |
Akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy 64V max Makita LM004JZ, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Kosiarka wyposażona jest w bezszczotkowy silnik nowej generacji BLDC i kosz na trawę o pojemności 70 L ze wskaźnikiem poziomu napełnienia. Kosiarka posiada funkcję cięcia, zbierania i mulczowania.
Pozwala na skoszenie ogrodu o powierzchni do 3800 m² na jednym naładowaniu akumulatora BL64100 (bez napędu). Szerokość koszenia wynosi 53,4 cm. Posiada regulowaną, 10-stopniową wysokość koszenia w zakresie 20 - 100 mm.
Akumulatorowa kosiarka do trawy 64V max, Makita [LM004JZ]:
- kosiarka akumulatorowa zasilana akumulatorem 64V max,
- wyposażona w BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- wyprodukowana w Technologii XPT, dzięki której wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- klasa izolacji IPX4 zapewnia całkowita ochronę przed zachlapaniem z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę, np. podczas deszczu,
- kosiarka wyposażona jest w systemem Soft no load, który automatycznie redukuje prędkość silnika w zależności od obciążenia dla uzyskania niższego poziomu hałasu,
- posiada 3 tryby pracy: standardowy, soft no load oraz tryb niskiego hałasu,
- w trybie obniżonego hałasu kosiarka utrzymuje stałą prędkość obrotową na poziomie 2300 obr./min. obniżając poziom dźwięku,
- prędkość regulowana jest płynnie za pomocą dźwigni,
- 10-stopniowa, centralna regulacja wysokości koszenia ustawiana jest za pomocą dźwigni,
- 3 funkcje: cięcie, zbieranie i mulczowanie,
- 2 zębne ostrze przeznaczone jest zarówno do cięcia jak i mulczowania,
- obwód ochronny akumulatora chroni go przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- wysokość uchwytu można regulować dwustopniowo,
- obudowa stalowa,
- kosiarka posiada koła na łożyskach kulkowych,
- szerokie opony ułatwiają prowadzenie kosiarki po grząskim lub pagórkowatym terenie,
- kosz na trawę posiada wskaźnik poziomu zapełnienia,
- kosiarkę można przechowywać w pozycji pionowej,
- kosiarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
Parametry kosiarki do trawy Makita [LM004JZ]:
- napięcie zasilania: 60V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 4,0 / 10,0 Ah,
- prędkość obrotowa noża bez obciążenia:
- tryb normalny: 2800 obr./min.,
- tryb Soft no load: 2300 - 2800 obr./min.,
- tryb obniżonego hałasu: 2300 obr./min., - szerokość koszenia: 53,4 cm,
- wysokość koszenia: 20 - 100 mm,
- regulacja wys. koszenia: 10-stopniowa,
- powierzchnia koszenia: 2800 - 3800 m²,
- napęd: na koła,
- prędkość: 1,5 - 6,5 km/h,
- średnica kół: 23 cm,
- pojemność kosza: 70 L,
- poziom mocy akustycznej: 94 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 82, dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 1740-1810 x 595 x 970-1080 mm,
- waga: 31,5 - 34,6 kg
Wyposażenie kosiarki Makita [LM004JZ]:
- ostrze tnące 53 cm [191V96-5],
- mulczer [413L55-2],
- osłona wyrzutu bocznego [413L57-8],
- pręt 6 mm [327589-6],
- klucz nasadowy 17 [782210-8],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 64 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 34,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 31,5 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące 53 cm [191V96-5], mulczer [413L55-2], osłona wyrzutu bocznego [413L57-8], pręt 6 mm [327589-6], klucz nasadowy 17 [782210-8], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2300 - 2800 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1740-1810 x 595 x 970-1080 mm |
| wysokość koszenia: | 20-100 mm |
| napęd: | tak |
| pojemność kosza: | 70 l |
| liczba pozycji koszenia: | 10 |
| szerokość koszenia: | 53,4 cm |
| obudowa: | stalowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | tak |
| powierzchnia koszenia: | 2800 - 3800 m² |
| natężenie hałasu: | 94 dB |
| EAN: | 088381773744 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 103 cm |
| szerokość opakowania: | 63.5 cm |
| wysokość opakowania: | 49.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
