akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy 2x18V Li-Ion, Makita [DLM533Z], 53,4cm, 70l
-
Producent:
-
Kod producenta:DLM533Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 48058 pkt. |
Akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy 2x18V Makita DLM533Z, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Kosiarka może pracować w trzech trybach: koszenie, zbieranie trawy i mulczowanie. Pracując w trybi obniżonego hałasu kosiarka utrzymuje stałą prędkość obrotową na poziomie 2300 obr./min obniżając poziom dźwięku.
Kosiarka wyprodukowana jest w technologii XPT ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Przeznaczona jest do koszenia ogrodów o powierzchni do 1700m².
Szerokość koszenia 53,4cm. Regulowana, 10-stopniowa wysokość koszenia w zakresie 20-100 mm. Kosz na trawę o pojemności 70l.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy z funkcją mulczowania 2x18V Makita DLM533Z:
- znakomita samobieżna kosiarka akumulatorowa zasilana 2 akumulatorami 18 V,
- posiada w nowoczesny bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- wyposażona w Technologię XPT (podwyższonej odporność na pył i wilgoć), oraz Soft no load (automatycznej redukcj prędkość silnika w zależności od obciążenia dla uzyskania niższego poziomu hałasu),
- w trybie obniżonego hałasu kosiarka utrzymuje stałą prędkość obrotową na poziomie 2300 obr./min obniżając poziom dźwięku,
- kosiarka może pracować przez dłuższy czas dzięki 4 portom na akumulatory i przełączanie pomiędzy parami akumulatorów za pomocą przełącznika,
- 10-stopniowa centralna regulacja wysokości koszenia ustawiana za pomocą dźwigni w zakresie od 20 do 100mm,
- klasa odporności na wodę IPX4,
- posiada wzmocniony uchwyt z łatwym dostępem do panelu sterowania z włącznikiem głównym, włącznikiem trybu niskiego hałasu oraz wskaźnikiem naładowania akumulatorów,
- ma 2 - stopniową regulację wysokości uchwytu, oraz 3 - stopniowy wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, osobny dla każdego z 4 akumulatorów,
- obudowa kosiarki aluminiowa,
- płynna regulacja prędkości kosiarki za pomocą dźwigni w zakresie 2,5-5km/h,
- szerokie koła na łożyskach kulkowych ułatwiają prowadzenie kosiarki po grząskim lub pagórkowatym terenie,
- kosz na trawę posiada wskaźnik poziomu zapełnienia,
- dźwignia blokady zabezpiecza kosiarkę przed uruchomieniem przez dzieci,
- ma 3 funkcje: cięcie, zbieranie i mulczowanie,
- 2 zębne ostrze przeznaczone zarówno do cięcia jak i mulczowania,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki.
Parametry kosiarki do trawy Makita DLM533Z:
- napięcie zasilania: 2x18V (36V),
- typ akumulatorów: Li-ion ,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- szerokość koszenia: 53,4 cm,
- wysokość koszenia: 20-100 mm,
- regulacja wys. kosza: 10-stopniowa,
- prędkość obrotowa noża bez obciążenia: 2300 - 2800 obr./min,
- napęd: na koła,
- prędkość napędu kosiarki: 2,5-5,0 km/h
- obudowa: aluminiowa,
- pojemność kosza: 70 l,
- waga: 42,8 - 46,7 kg.
Wyposażenie kosiarki do trawy Makita DLM533Z:
- ostrze tnące,
- klucz nasadowy 17,
- klucz nasadowy 13.
w sprzedaży posiadamy również wszystkie części i akcesoria do maszyn akumulatorowych, spalinowych i elektrycznych firmy MAKITA
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 42,8 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące, klucz nasadowy 17, klucz nasadowy 13 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2300-2800 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1740 x 590 x 1100 mm |
| wysokość koszenia: | 20-100 mm |
| napęd: | tak |
| pojemność kosza: | 70 l |
| liczba pozycji koszenia: | 10 |
| szerokość koszenia: | 53,4 cm |
| obudowa: | aluminiowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | nie |
| powierzchnia koszenia: | 1700 m² |
| EAN: | 088381897068 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 51.8 kg |
| długość opakowania: | 111 cm |
| szerokość opakowania: | 65 cm |
| wysokość opakowania: | 46 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
