akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy 2x18V, 53,4cm, 70l, Makita [DLM539Z] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DLM539Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 23563 pkt. |
Akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy 36V (2x18V) Makita DLM539Z, o szerokości koszenia 53,4 cm i z koszem o pojemności 70 L, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Kosiarka z napędem posiada 3 tryby pracy: koszenie, zbieranie trawy i mulczowanie. Kosiarka wyprodukowana jest w technologii XPT - ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Klasa odporności na wodę IPX4.
Przeznaczona jest do koszenia ogrodów o powierzchni do 800m².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy z funkcją mulczowania 2x18V Makita [DLM539Z]:
- samobieżna kosiarka akumulatorowa zasilana 2 akumulatorami 18 V,
- pozwala na skoszenie ogrodu o powierzchni do 800 m² na jednym naładowaniu 2 akumulatorów BL1860B,
- wyposażona jest w Technologię XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- klasa odporności na wodę - IPX4,
- kosiarka posiada możliwość 10-stopniowej regulacji wysokości koszenia ustawianej za pomocą dźwigni w zakresie od 20 do 100mm,
- wyposażona jest w łagodny rozruch, hamulec elektryczny oraz funkcję anty-restart,
- regulacja prędkości odbywa się płynnie za pomocą dźwigni,
- kosiarka wyposażona jest w dźwignię blokady przed dziećmi,
- posiada uchwyt z łatwym dostępem do panelu sterowania z włącznikiem głównym,
- polipropylenowa obudowa zmniejszająca wagę kosiarki jednocześnie zwiększając jej mobilność,
- szerokie koła na łożyskach kulkowych ułatwiają prowadzenie kosiarki po grząskim lub pagórkowatym terenie,
- kosz na trawę posiada wskaźnik poziomu zapełnienia,
- kosiarka ma 3 funkcje: cięcie, zbieranie i mulczowanie,
- posiada lampki ostrzegające o niskim poziomie naładowania akumulatorów,
- 2 zębne ostrze przeznaczone jest zarówno do cięcia jak i mulczowania,
- kosiarkę można przechowywać w pozycji pionowej,
- kosiarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki.
Parametry kosiarki do trawy Makita [DLM539Z]:
- napięcie zasilania: 2 x 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa noża bez obciążenia: 3000 obr./min.,
- szerokość koszenia: 53,4 cm,
- wysokość koszenia: 20-100 mm,
- regulacja wysokości koszenia: 10-stopniowa,
- napęd: na koła,
- prędkość: 2,5 - 5,0 km/h,
- obudowa: polipropylenowa,
- pojemność kosza: 70 l,
- wymiary (D x S x W): 1810 - 1870 x 580 x 920 - 1040 mm,
- waga: 27,9 - 30,4 kg
Wyposażenie kosiarki do trawy Makita [DLM539Z]:
- ostrze tnące,
- kosz na trawę,
- mulczer,
- klucz nasadowy 17 [782210-8],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 30,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 27,9 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące, kosz na trawę, mulczer, klucz nasadowy 17 [782210-8], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3000 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 1870 x 580 x 1040 mm |
| wysokość koszenia: | 20-100 mm |
| napęd: | tak |
| pojemność kosza: | 70 l |
| liczba pozycji koszenia: | 10 |
| szerokość koszenia: | 53,4 cm |
| obudowa: | polipropylenowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | nie |
| powierzchnia koszenia: | 800 m² |
| EAN: | 0088381756815 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 35 kg |
| długość opakowania: | 102 cm |
| szerokość opakowania: | 62 cm |
| wysokość opakowania: | 47.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
