akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy 2x18V, 46cm, 60l, Makita [DLM465PT4] 4x5,0Ah, Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DLM465PT4
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 51174 pkt. |
Akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy 36V (2x18V) Makita DLM465PT4, o szerokości koszenia 46 cm i z koszem o pojemności 60L, w tej wersji dostarczana z 4 akumulatorami o pojemności 5,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Kosiarka z napędem posiada 3 tryby pracy: koszenie, zbieranie trawy i mulczowanie. Kosiarka wyprodukowana jest w technologii XPT - ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Klasa odporności na wodę IPX4.
Przeznaczona jest do koszenia ogrodów o powierzchni do 1900m².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy z funkcją mulczowania 2x18V Makita [DLM465PT4]:
- znakomita, samobieżna kosiarka akumulatorowa zasilana 2 akumulatorami 18 V,
- pozwala na skoszenie ogrodu o powierzchni do 1900 m² na jednym naładowaniu 4 akumulatorów BL1860B,
- posiada nowoczesny bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyposażona w Technologię XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada możliwość włączenia trybu obniżonego hałasu - kosiarka utrzymuje stałą prędkość obrotową na poziomie 2500 obr./min. obniżając przy tym poziom dźwięku,
- kosiarka może pracować przez dłuższy czas dzięki 4 portom na akumulatory i przełączanie pomiędzy parami akumulatorów za pomocą przełącznika,
- 10-stopniowa centralna regulacja wysokości koszenia ustawiana za pomocą dźwigni w zakresie od 20 do 100mm,
- płynna regulacja prędkości za pomocą dźwigni,
- klasa odporności na wodę IPX4,
- kosiarka wyposażona jest w dźwignię blokady przed dziećmi,
- posiada wzmocniony uchwyt z łatwym dostępem do panelu sterowania, na którym znajdują się: włącznik główny, włącznik trybu niskiego hałasu oraz wskaźnik naładowania akumulatorów,
- ma 2 - stopniową regulację wysokości uchwytu, oraz 3 - stopniowy wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, osobny dla każdego z 4 akumulatorów
- solidna stalowa obudowa zwiększa wytrzymałość urządzenia,
- szerokie koła na łożyskach kulkowych ułatwiają prowadzenie kosiarki po grząskim lub pagórkowatym terenie,
- poprawione przyspieszenie kosiarki pozwala na osiągniecie maksymalnej prędkości,
- kosz na trawę posiada wskaźnik poziomu zapełnienia,
- ma 3 funkcje: cięcie, zbieranie i mulczowanie,
- 2 zębne ostrze przeznaczone jest zarówno do cięcia jak i mulczowania,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji kosiarka dostarczana jest z 4 akumulatorami i ładowarką dwuportową DC18RD.
Parametry kosiarki do trawy Makita [DLM465PT4]:
- napięcie zasilania: 2 x 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatorów: 5,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa noża bez obciążenia: 3300 obr./min,
- szerokość koszenia: 46 cm,
- wysokość koszenia: 20-100 mm,
- regulacja wysokości koszenia: 10-stopniowa,
- napęd: na koła,
- prędkość: 2,5 - 5,0 km/h,
- obudowa: stalowa,
- pojemność kosza: 60 l,
- wymiary (D x S x W): 1610 - 1690 x 535 x 980 - 1095 mm,
- waga: 35,3 - 39 kg
Wyposażenie kosiarki do trawy Makita [DLM465PT4]:
- 4 akumulatory BL1850B (18V / 5,0Ah),
- ładowarka 2-gniazdowa DC18RD [196933-6],
- ostrze tnące 46cm do DLM462 [191D51-9],
- kosz na trawę kpl. do DLM462 [127433-5],
- mulczer kpl. do DLM462 [127515-3],
- klucz nasadowy 13,
- klucz nasadowy 17,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 4 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 39 kg |
| waga bez akumulatora: | 35,3 kg |
| na wyposażeniu: | 4 akumulatory BL1850B (18V / 5,0Ah), ładowarka 2-gniazdowa DC18RD [196933-6], ostrze tnące 46cm do DLM462 [191D51-9], kosz na trawę kpl. do DLM462 [127433-5], mulczer kpl. do DLM462 [127515-3], klucz nasadowy 13, klucz nasadowy 17, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3300 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1690 x 535 x 1095 mm |
| wysokość koszenia: | 20-100 mm |
| napęd: | tak |
| pojemność kosza: | 60 l |
| liczba pozycji koszenia: | 10 |
| szerokość koszenia: | 46 cm |
| obudowa: | stalowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | nie |
| powierzchnia koszenia: | 1900 m² |
| EAN: | 088381767101 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 39 kg |
| długość opakowania: | 95 cm |
| szerokość opakowania: | 57.3 cm |
| wysokość opakowania: | 49.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
