akumulatorowa ręczna przecinarka tarczowa do cięcia szkła, płytek na mokro, 85mm, 10,8V Li-lon, 2x4,0Ah CXT, Makita [CC301DSMJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:CC301DSMJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10860 pkt. |
Akumulatorowa przecinaka tarczowa 85mm do cięcia na mokro serii CXT firmy Makita [CC301DSMJ] na wyposażeniu ma 2 akumulatory 4,0 Ah BL1040 i ładowarkę DC10SA. Całość pakowana w walizce systemowej MakPac typ3.
Przeznaczona do czystego przecinania płytek, szkła i szkła zbrojonego. Ma możliwość cięcia pod kątem prostym i 45 stopni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa przecinarka tarczowa do cięcia na mokro, 85mm, 10,8V Li-lon, CXT, Makita [CC301DSMJ]:
- lekka i kompaktowa ręczna przecinarka tarczowa do czystego przecinania płytek, szkła i szkła zbrojonego,
- to znakomite i poręczne urządzenie akumulatorowe może być zasilane zarówno akumulatorami 10,8V jaki 12V,
- wykonana w Technologii CXT - Compact Extreme Technology,
- zwiększona prędkość obrotowa do 1600 obr./ min daje jeszcze lepsze efekty,
- wyposażona w mocną, nierdzewną podstawę ze stali niklowanej,
- posiada możliwość cięcia ukośnego do 45°,
- maksymalna głębokość cięcia to 25,5 mm,
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC z dwoma akumulatorami BL1040B (10,8 V / 4,0 Ah) i ładowarką.
parametry techniczne przecinarki do płytek i szkła CC301D:
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 1600 obr/min,
- średnica tarczy: 85 mm,
- średnica otworu tarczy: 15 mm,
- maksymalna głębokość cięcia:
- przy kącie 90º: 25,5 mm,
- przy kącie 45º: 16,5 mm,
- obsługiwane akumulatory: 1,5Ah, 2,0Ah, 4,0Ah / 10,8V lub 12V,
- wymiary: 331 x 170 x 125 mm
- waga: 1,9 kg
Wyposażenie przecinarki CC301DSMJ:
- 2 x akumulator 4,0Ah: BL1040,
- ładowarka uniwersalna: DC10SA,
- tarcza diamentowa 85mm: B-21098,
- klucz imbusowy 4 mm,
- walizka MakPac typ3: [821551-8],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 10,8 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | przecinarka do płytek i szkła: CC301D, 2 x akumulator 4,0Ah: BL1040, ładowarka uniwersalna: DC10SA, tarcza diamentowa 85mm: B-21098, klucz imbusowy 4 mm, walizka MakPac typ3: [821551-8], |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 1600 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 331 x 170 x 125 mm |
| średnica otworu tarczy: | 15 mm |
| średnica tarczy: | 85 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 25,5 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 16,5 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381822763 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.2 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
