Akumulatorowa przecinarka do rur miedzianych 18V XR DEWALT [DCE154N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCE154N-XJ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 18 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8490 pkt. |
Akumulatorowa przecinarka do rur miedzianych 18V XR DEWALT [DCE154N-XJ], dostarczana jest z zapasowym ostrzem w zestawie, bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Przecinarka do rur miedzianych o średnicy od 12 do 35 mm z automatyczną regulacją, okienkiem podglądowym i wskaźnikiem linii cięcia.
Wyposażona w dwuetapowy włącznik z blokadą, uchwyt do smyczy oraz dwie diody LED z trzema trybami pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa przecinarka do rur miedzianych 18V XR DEWALT [DCE154N-XJ]
- przecinarka przeznaczona do rur miedzianych o średnicy od 12 do 35 mm,
- mechanizm automatycznej regulacji usprawnia pracę,
- okienko podglądowe wraz ze wskaźnikiem linii cięcia pomagają w precyzyjnym ustawieniu narzędzia,
- regulacja prędkości odbywa się za pomocą dwuetapowego włącznika spustowego,
- włącznik posiada blokadę chroniącą użytkownika przed przypadkowym uruchomieniem,
- urządzenie posiada uchwyt do zamocowania smyczy, zapobiegający upadkowi sprzętu podczas pracy na wysokościach,
- dwie diody LED, zewnętrzna i wewnętrzna, oferują trzy tryby pracy:
- wyłączone,
- tryb świecenia przez 20 sekund,
- tryb świecenia przez 20 minut, - narzędzie dostarczane jest bez akumulatora i ładowarki, dostarczane w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE PRZECINARKI DEWALT [DCE154N-XJ]
- napięcie zasilania: 18V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- zakres cięcia: 12 - 35 mm,
- długość całkowita: 338 mm,
- waga: 2 kg,
WYPOSAŻENIE PRZECINARKI DEWALT [DCE154N-XJ]
- zapasowe ostrze,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max zakres cięcia : | 12-35mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048808481 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
