akumulatorowa przecinarka do metalu 185mm, 40V max XGT, Makita [CS002GZ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:CS002GZ
2097,95zł brutto
1705,65zł netto
2384,04zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20979 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa przecinarka tarczowa do metalu 40V max XGT MAKITA CS002GZ, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Pilarka wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC oraz tarczę o średnicy 185 mm.
Lekka pilarka tarczowa przeznaczona jest do cięcia metalu - profili czy blach stalowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA PILARKA TARCZOWA 40V max XGT, Makita [CS002GZ]:
- dobrze wyważona i lekka przecinarka do metalu z tarczą o średnicy 185 mm,
- przeznaczona do cięcia: rur, blach, profili stalowych oraz aluminiowych,
- cięcie na zimno - beziskrowa praca nie powoduje powstawania odkształceń cieplnych w miejscu cięcia,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- wyprodukowana zgodnie z Technologią XPT, dzięki której posiada podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada Technologię AFT - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- elektroniczna funkcja wolnego rozruchu zapewnia płynny rozruch,
- utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem,
- pilarka posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem,
- jest wyposażona w zbiornik na opiłki, który można łatwo zdemontować,
- ma podwójną diodę LED oświetlająca linię cięcia z funkcją opóźnionego wygaszania,
- pilarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI TARCZOWEJ MAKITA [CS002GZ]:
- napięcie zasilania: 40V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion ,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3500 obr./min.,
- średnica tarczy: 185 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 67 mm,
- poziom mocy akustycznej: 113 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 102 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (3 osie), cięcie blachy: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 350 x 232 x 270 mm,
- waga: 2,6 kg,
- waga z akumulatorem (EPTA): 4,2 - 5,4 kg
WYPOSAŻENIE PILARKI DO METALU MAKITA [CS002GZ]:
- tarcza tnąca Efficut 185x30 mm, 45 zębów [E-12859],
- prowadnica równoległa [164095-8],
- klucz imbusowy 5 mm [783203-8],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,2 - 5,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza tnąca Efficut 185x30 mm, 45 zębów [E-12859], prowadnica równoległa [164095-8], klucz imbusowy 5 mm [783203-8], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 350 x 232 x 270 mm |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 185 mm |
| liczba zębów: | 45 szt |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 67 mm |
| max zakres cięcia : | 0-67mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 113 dB |
| EAN: | 088381764971 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.8 kg |
| długość opakowania: | 41.3 cm |
| szerokość opakowania: | 26.1 cm |
| wysokość opakowania: | 23.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
