akumulatorowa przecinarka do kabli, 18V, 50mm, Makita [DTC101ZK] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DTC101ZK
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 61152 pkt. |
Akumulatorowa przecinarka do kabli 18V Makita DTC101ZK, o maksymalnej szerokości otwarcia ostrza 50 mm, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w walizce z tworzywa.
Przecinarka typu otwartego przeznaczona do łatwego i szybkiego przecinania przewodów jednożyłowych (do 35 mm średnicy) i trójżyłowych (do 47 mm średnicy). Wyposażona w funkcję automatycznego cofnięcia ostrza po zakończonym cięciu i możliwość regulacji szerokości otwarcia, pozwalającej na dostosowanie jej do średnicy przecinanego przewodu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa przecinarka do kabli 18V, 50mm, Makita [DTC101ZK]:
- przecinarka typu otwartego do łatwego i szybkiego przecinania przewodów jednożyłowych (do 35 mm średnicy) i trójżyłowych (do 47 mm średnicy),
- jest przeznaczona do przecinania wyłącznie kabli miedzianych i aluminiowych, nie wolno używać jej do cięcia stali, kabli ACSR oraz innych materiałów stalowych,
- regulacja szerokości otwarcia ostrza umożliwia dostosowanie do średnicy przecinanego kabla,
- funkcja cofania automatycznie przywraca ostrze do ustawionej pozycji po zakończeniu cięcia,
- przecinarka posiada również funkcję automatycznego cofnięcia ostrza po zakończonym cięciu,
- łatwa obsługa i niewielka waga umożliwiają wygodną pracę,
- wbudowane światło LED z oświetla obszar roboczy,
- przecinarka do przewodów dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce.
PARAMETRY TECHNICZNE PRZECINARKI DO KABLI 18V MAKITA [DTC101ZK]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- maksymalna szerokość otwarcia ostrza: 50 mm,
- maksymalna zdolność cięcia:
- przewody jednożyłowe: 35 mm,
- przewody trójżyłowe: 47 mm, - poziom mocy akustycznej: 78,1 dB( A)
- poziom ciśnienia akustycznego: 69,5 dB (A),
- współczynnik hałasu: 3 dB (A),
- poziom wibracji: 0,3 m/s²,
- tolerancja wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 116 x 190 x 430 mm,
- waga bez akumulatora: 3 kg,
- waga z akumulatorem: 3,3 - 3,6 kg
WYPOSAŻENIE PRZECINARKI DO KABLI MAKITA [DTC101ZK]:
- walizka z tworzywa [ZM00000169],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DTC101.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DTC101.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DTC101.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,3 - 3,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 3 kg |
| na wyposażeniu: | walizka z tworzywa [ZM00000169], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 116 x 190 x 430 mm |
| max średnica cięcia: | 47 mm |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| natężenie hałasu: | 78,1 dB |
| EAN: | 088381779036 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 52.9 cm |
| szerokość opakowania: | 46.9 cm |
| wysokość opakowania: | 16.3 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
