akumulatorowa przecinarka do kabli, 18V, 105mm, Makita [DTC104ZK] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DTC104ZK
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 208686 pkt. |
Akumulatorowa przecinarka do przewodów elektrycznych o dużej średnicy 18V Makita DTC104ZK, o maksymalnej szerokości otwarcia ostrza 105 mm, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w walizce.
Przecinarka typu otwartego przeznaczona do przecinania kabli miedzianych, nie wolno używać jej do cięcia stali, kabli ACSR i kabli z rdzeniem stalowym. Wyposażona jest w funkcję automatycznego cofnięcia ostrza po zakończonym cięciu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa przecinarka do kabli 18V, 105mm, Makita [DTC104ZK]:
- przecinarka do przecinania przewodów elektrycznych o dużej średnicy (72 - 105 mm),
- jest przeznaczona do przecinania kabli miedzianych, nie wolno używać jej do cięcia stali, kabli ACSR, kabli z rdzeniem stalowym oraz innych materiałów stalowych,
- funkcja cofania automatycznie przywraca ostrze do ustawionej pozycji po zakończeniu cięcia,
- przecinarka posiada również funkcję automatycznego cofnięcia ostrza po zakończonym cięciu,
- blokada spustu zapobiega przypadkowemu uruchomieniu podczas transportu,
- wbudowane światło LED z oświetla obszar roboczy,
- metalowe otwory umożliwiają zamocowanie paska na ramię (paska nie ma w zestawie),
- przecinarka do przewodów dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce.
PARAMETRY TECHNICZNE PRZECINARKI DO KABLI 18V MAKITA [DTC104ZK]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- maksymalna szerokość otwarcia ostrza: 105 mm,
- maksymalna zdolność cięcia: 72 - 105 mm,
- moc wyjściowa: 120 kN,
- poziom mocy akustycznej: < 100 dB(A),
- pojemność zbiornika oleju: 440 ml,
- wymiary (D x S x W): 670 x 120 x 270 mm,
- waga bez akumulatora: 9,8 kg,
- waga z akumulatorem: 10,2 - 10,5 kg
WYPOSAŻENIE PRZECINARKI DO KABLI MAKITA [DTC104ZK]:
- walizka,
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DTC104.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DTC104.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DTC104.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 10,2 - 10,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 9,8 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 670 x 120 x 270 mm |
| max średnica cięcia: | 105 mm |
| opakowanie: | walizka |
| natężenie hałasu: | 100 dB |
| EAN: | 197050006998 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
