akumulatorowa pompka/dmuchawa 18V Makita [DAS180Z] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DAS180Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5901 pkt. |
Akumulatorowa pompka/dmuchawa 18V Makita DAS180Z dostarczana jest z 5 wymiennymi dyszami pakowanymi w worku, bez akumulatorów i ładowarki, zapakowana w kartonie.
Dmuchawa-pompka dzięki wymiennym końcówkom nadaje się do szerokiej gamy zastosowań, takich jak np. czyszczenie obszarów roboczych, usuwanie kurzu z filtrów, czy pompowanie piłek lub zabawek plażowych, itp.
Jest wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC oraz elektroniczną, 4-stopniową regulację siły wydmuchu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pompka/dmuchawa akumulatorowa 18V Makita [DAS180Z]:
- dmuchawa - pompka dzięki wymiennym końcówkom nadaje się do szerokiej gamy zastosowań, takich jak np. czyszczenie obszarów roboczych, usuwanie kurzu z filtrów, czy pompowanie piłek lub zabawek plażowych,
- wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- posiada elektroniczną, 4-stopniową regulację siły wydmuchu,
- regulacja prędkości obrotowej odbywa się za pomocą spustu włącznika,
- można też użyć blokady do pracy ciągłej,
- blokada włącznika chroni przed przypadkowym uruchomieniem np. podczas transportu,
- dysze można szybko i łatwo wymieniać,
- przed zassaniem pobliskich ciał obcych podczas pracy chroni wbudowany filtr,
- dmuchawa posiada diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania,
- otwór w obudowie umożliwia zastosowanie paska do zawieszenia narzędzia,
- pompka/dmuchawa dostarczana jest z 5 wymiennymi dyszami pakowanymi w worku z tkaniny, bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Dane techniczne dmuchawy/pompki 18V Makita [DAS180Z]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- maksymalne ciśnienie powietrza: 0,297 bar,
- maksymalne podciśnienie: 103 mbar,
- natężenie przepływu powietrza: 0 - 1,1 m³/min.,
- prędkość przepływu powietrza: 0 - 200 m/s,
- siła wydmuchu:
- 1 bieg: 0 - 1,1 N,
- 2 bieg: 0 - 1,7 N,
- 3 bieg: 0 - 2,3 N,
- 4 bieg: 0 - 2,8 N,
- maksymalna prędkość wydmuchu powietrza: 0-200 m/s,
- wymiary (D x S x W): 173 x 92 x 247 mm,
- waga z akumulatorem (EPTA): 1,2 - 1,7 kg
Wyposażenie pompki/dmuchawy Makita [DAS180Z]:
- dysza redukcyjna 3 [191X11-1],
- dysza redukcyjna 7 [191X13-7],
- dysza redukcyjna 13 [191X15-3],
- dysza do pompowania [191X17-9],
- dysza rozpraszająca [191X19-5],
- torba na akcesoria [831304-7],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makita wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | dysza redukcyjna 3 [191X11-1], dysza redukcyjna 7 [191X13-7], dysza redukcyjna 13 [191X15-3], dysza do pompowania [191X17-9], dysza rozpraszająca [191X19-5], torba na akcesoria [831304-7], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 173 x 92 x 247 mm |
| max wydajność przepływu powietrza: | 1,1 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 720 km/h |
| max podciśnienie: | 10,3 kPa |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / nie |
| EAN: | 088381779975 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 27.4 cm |
| szerokość opakowania: | 11.3 cm |
| wysokość opakowania: | 19.9 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Das180 |
