akumulatorowa podkaszarka do trawy z ostrzem 25cm, 18V, Black+Decker [BCSTR918D1-QW] 2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:BCSTR918D1-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4047 pkt. |
Akumulatorowa podkaszarka do trawy z ostrzem o szerokości koszenia 25 cm, 18V, Black+Decker BCSTR918D1-QW, dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 2,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Podkaszarka wyposażona jest w funkcję optymalizacji parametrów pracy Power Select pozwalającą na zwiększenie mocy przy zarośniętych ogrodach i cięższej pracy oraz obniżenie mocy przy łatwiejszych zadaniach, co pozwala uzyskać wydłużony czas pracy akumulatora. Kółko prowadzące umożliwia perfekcyjnie przycięcie zarówno krawędzi trawnika jak i brzegów rabat kwiatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa podkaszarka do trawy z ostrzem 25 cm, 18V, Black+Decker [BCSTR918D1-QW]:
- podkaszarka do trawy z ostrzem o szerokości koszenia 25 cm,
- opcjonalnie można w podkaszarce zamontować żyłkę tnącą (głowicy żyłkowej nie ma w zestawie),
- posiada funkcję optymalizacji parametrów pracy – Power Select pozwalającą na zwiększenie mocy przy zarośniętych ogrodach i cięższej pracy oraz obniżenie mocy przy łatwiejszych zadaniach, co pozwala uzyskać wydłużony czas pracy akumulatora,
- wyposażona jest w kółko prowadzące umożliwiające perfekcyjnie przycięcie zarówno krawędzi trawnika jak i brzegów rabat kwiatowych,
- posiada nowy, ulepszony mechanizm zmiany trybu pracy z podkaszania na przycinanie krawędzi
- teleskopowe ramię i łatwo regulowana rękojeść dodatkowa zwiększają komfort i kontrolę pracy,
- w rozkładanej rękojeści przedniej znajduje się 6 zapasowych ostrzy,
- należy do systemu POWERCONNECT™ 18V - systemu akumulatorów wymiennych, który współpracuje z wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi BLACK+DECKER® 18V,
- podkaszarka dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE KOSY DO TRAWY 18V BLACK+DECKER [BCSTR918D1-QW]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- czas ładowania: 5 godzin,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6000/7400 obr./min.,
- szerokość cięcia z nożem: 25 cm,
- szerokość cięcia z głowicą żyłkową: 28 cm,
- średnica żyłki nylonowej: 1,65 mm,
- poziom mocy akustycznej: 93 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 78 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: < 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- teleskopowe ramię: tak,
- długość teleskopu: 315 mm,
- waga bez akumulatora: 2,2 kg
WYPOSAŻENIE PODKASZARKI BLACK+DECKER [BCSTR918D1-QW]:
- 1 akumulator BDL2018S (2,0Ah / 18V),
- ładowarka 400mA,
- głowica tnąca z 2 szt. ostrzy tnących,
- 6 szt. ostrzy zapasowych,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BDL2018S (2,0Ah / 18V), ładowarka 400mA, głowica tnąca z 2 szt. ostrzy tnących, 6 szt. ostrzy zapasowych, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6000/7400 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 6000 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 7400 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| szerokość koszenia: | 25 cm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048834879 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 3.5 kg |
| długość opakowania: | 104.5 cm |
| szerokość opakowania: | 23.3 cm |
| wysokość opakowania: | 14.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
