akumulatorowa podkaszarka do trawy 35cm, 2x5,0Ah, Makita [DUR368LPT2]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUR368LPT2
2134,78zł brutto
1735,59zł netto
2307,59zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21348 pkt. |
Akumulatorowa podkaszarka do trawy, szerokość koszenia 35cm, Makita model DUR368LPT2, w tej wersji z 2 akumulatorami 5,0 Ah i szybką, 2-gniazdową ładowarką. Pakowana w kartonie;
Podkaszarka ma 3 prędkości koszenia, oraz funkcję usuwania odpadów trawy - poprzez powolne, lewe obroty ostrza.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowa podkaszarka do trawy, szerokość koszenia 35cm, Makita model DUR368LPT2:
- podkaszarka akumulatorowa zasilana dwoma akumulatorami Li-Ion 2x18 V,
- zastosowano w niej bardzo wytrzymały, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- ma 3 stopniową elektroniczną regulację prędkości obrotowej, a główny włącznik zasilania ma funkcję automatycznego wyłączenia,
- podkaszarka wykonana jest w technologi XPT - podwyższonej odporności na pył i wilgoć,
- wyposażona w technologię ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- posiada technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego (tzw. kick-back),
- ma wygodny, uchwyt typu pętla,
- wyposażona w hamulec elektryczny oraz funkcję łagodnego rozruchu,
- posiada przydatną funkcję usuwania odpadów trawy (powolne, lewe obroty narzędzia tnącego w celu samooczyszczenia),
- podkaszarka ma możliwość zastosowania noża tnącego o wymiarach 230 x 25,4 mm oraz głowicy z ostrzami z tworzywa o średnicy cięcia 255 mm,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki), BL1815,
- w tej wersji z 2 akumulatorami (18 V / 5,0 Ah) i 2-gniazdową ładowarką.
parametry akumulatorowej kosiarki DUR368:
- napięcie zasilania: 2x18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkości robocze:
- 1 bieg: 0-3500 obr/min,
- 2 bieg: 0-5300 obr/min,
- 3 bieg: 0-6500 obr/min,
- tryb ADT: 3500-6500 obr/min, - szerokość cięcia z głowicą żyłkową: 35 cm,
- gwint wrzeciona: M10x1,25 LH,
- standardowe narzędzie tnące: 2-żyłkowa głowica tnąca,
- wymiary (długość): 1797 mm,
- waga (EPTA): 4,7-5,2 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah.
wyposażenie podkaszarki DUR368LPT2:
- 2 x akumulator 5,0Ah: BL1850B,
- szybka, 2-gniazdowa ładowarka: DC18RD,
- 2-żyłkowa głowica tnąca,
- osłona głowicy żyłkowej: [455926-5],
- głowica tnąca z nożami z tworzywa,
- 4-zębny nóż tnący 230x25,4 mm,
- osłona noża tnącego,
- pas barkowy [125516-5],
- klucz imbusowy 4: [783202-0],
- klucz imbusowy 5: [783203-8],
- torba na zestaw kluczy
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 5,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,7 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 5,0Ah: BL1850B, szybka, 2-gniazdowa ładowarka: DC18RD, 2-żyłkowa głowica tnąca, osłona głowicy żyłkowej: [455926-5], głowica tnąca z nożami z tworzywa, 4-zębny nóż tnący 230x25,4 mm, osłona noża tnącego, pas barkowy [125516-5], klucz imbusowy 4: [783202-0], klucz imbusowy 5: [783203-8], torba na zestaw kluczy |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-6500 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-3500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-5300 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-6500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 1797 mm |
| szerokość koszenia: | 35 cm |
| gwint wrzeciona: | M10x1,25LH |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381884310 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 10.6 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
