akumulatorowa podkaszarka do trawy 23cm, Black+Decker [GLC1823L20-QW] 18V Li-Ion 1x2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:GLC1823L20-QW
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5456 pkt. |
Akumulatorowa podkaszarka do trawy o szerokości koszenia 23cm, firmy Black+Decker model GLC1823L20-QW, w wersji z jednym akumulatorem 18V/2,0Ah i ładowarką. Pakowana w kartonie.
Posiada technologię E-Drive, która dzięki zastosowaniu przekładni o wysokim momencie obrotowym koszenie jest szybsze i efektywniejsze.
Kosiarka żyłkowa posiada przycisk kontroli długości żyłki, dzięki czemu nie musisz przerywać koszenia by wydłużyć żyłkę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa podkaszarka żyłkowa 18V/2.0Ah firmy Black+Decker [GLC1823L20-QW]:
- akumulatorowa kosiarka żyłkowa zasilana jednym akumulatorem Li-Ion 18V,
- posiada Technologię E-Drive - dzięki zastosowaniu przekładni o wysokim momencie obrotowym, generującym duży zakres cięcia, koszenie jest szybsze i efektywniejsze,
- zasilanie akumulatorami Li-Ion pozwala na skoszenie do 1950 metrów bieżących z jednego naładowania,
- koszenie bezprzewodowe - bez ryzyka przycięcia kabla i bez szkodliwych spalin,
- akumulatory wykonane w nowej technologii Lithium Ion sprawiają, że bardzo ograniczone samorozładowanie, akumulatory są zawsze gotowe do pracy,
- bardzo niewielka waga zwiększa możliwość manewrowania i kontrolę pracy,
- zasilanie 18 V w połączeniu z 23 cm szerokością koszenia jest idealne do koszenia średniej wielkości trawników,
- szybka zamiana funkcji koszenia na funkcję krawędziowania - cięcie przy krawędziach,
- posiada automatyczny system 1-stronnego wysuwu żyłki podnosząc komfort pracy,
- wyposażona jest w teleskopową rękojeść dla łatwego dostosowania do wzrostu każdego użytkownika,
parametry akumulatorowej podkaszarki GLC1823L20:
- napięcie zasilania: 18 V
- typ akumulatorów: Li-ion
- prędkości robocze: 5500-7400 obr/min
- szerokość cięcia z głowicą żyłkową: 23 cm
- waga (EPTA): 2,4 kg
- wysuw żyłki: automatyczny, jednostronny
- średnica żyłki: 1.5 mm
wyposażenie podkaszarki GLC1823L20:
- szpula z żyłką 10m
- 1x akumulator 18V Li-Ion 2.0Ah
- 1 x ładowarka,
- opakowanie: karton
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | szpula z żyłką 10m, 1x akumulator 2.0Ah/18V, 1 x ładowarka, opakowanie kartonowe, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5500-7400 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| szerokość koszenia: | 23 cm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048554104 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | POWER CONNECT 18V |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
