akumulatorowa pilarka taśmowa 18V Makita [DPB181Z] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DPB181Z
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8711 pkt. |
Akumulatorowa pilarka taśmowa 18V Makita DPB181Z, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Pilarka taśmowa przeznaczona jest do cięcia tworzyw sztucznych i metali, w tym m.in. prętów gwintowanych i stalowych rur, o maksymalnym rozmiarze 64 x 64 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka taśmowa 18V Makita [DPB181Z]:
- pilarka taśmowa przeznaczona do cięcia różnego rodzaju materiałów metalowych, miedzianych, czy aluminiowych (np. prętów gwintowanych i stalowych rur), a także tworzyw sztucznych,
- zakres cięcia profilu zamkniętego do 64 x 64mm, maksymalna średnica ciętych rur wynosi 64 mm,
- zapewnia równe i precyzyjne cięcie, zostawiając powierzchnię idealnie gładką i bez zadziorów,
- zredukowana do minimum ilość iskier wytwarzanych podczas cięcia zwiększa bezpieczeństwo pracy,
- dobrze wyważona konstrukcja umożliwia stosowanie narzędzia we wszystkich kierunkach, także nad głową,
- wytrzymała konstrukcja, ergonomiczna rękojeść podnoszą trwałość pilarki i zapewniają wygodę pracy,
- pilarka taśmowa dostarczana jest bez akumulatora, ładowarki i osłony, pakowana w kartonie.
PARAMETRT TECHNICZNE PIŁY TAŚMOWEJ MAKITA [DPB181Z]:
- napięcie znamionowe: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- zakres cięcia:
- profil zamknięty: 64 x 64 mm,
- rura: 64 mm, - prędkość bez obciążenia: 3,2 m/s (192 m/min.),
- wymiary obsługiwanej piły taśmowej: 835 x 13 x 0,5 mm,
- poziom ciśnienia akustycznego: 78 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (cięcie metalu): <2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 468 x 197 x 233 mm,
- waga: 3,2 kg
WYPOSAŻENIE PILARKI TAŚMOWEJ MAKITA [DPB181Z]:
- brzeszczot o długości 835 mm, uzębienie: 18 zębów/cal [196658-2],
- klucz imbusowy [783202-0],
- instrukcja obsługi
Pilarka dostarczana jest bez osłony taśmy tnącej 197975-3.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 3,2 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot o długości 835 mm, uzębienie: 18 zębów/cal [196658-2], klucz imbusowy [783202-0], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| prędkość brzeszczotu: | 3,2 m/s |
| wymiary taśmy brzeszczotu: | 468 x 197 x 233 mm |
| max zakres cięcia : | 64x64mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 78 dB |
| EAN: | 088381654609 |
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 48.3 cm |
| szerokość opakowania: | 30.3 cm |
| wysokość opakowania: | 22.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
