akumulatorowa pilarka tarczowa / zagłębiarka 165mm, 40V max, Makita [SP001GZ03] Li-Ion, XGT, AWS
-
Producent:
-
Kod producenta:SP001GZ03
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20179 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa, zagłębiarka zasilana akumulatorem 40V max Li-Ion, Makita [SP001GZ03] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Posiada moduł AWS- Auto-start Wireless System, który umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia.
Pilarka z tarczą o średnicy 165 mm przeznaczona jest do wykonywania cięć wgłębnych, można jej również używać do wykonywania cięć wzdłużnych i poprzecznych w drewnie. o wyposażeniu w odpowiednią piłę tarczową, można jej używać do cięcia aluminium, tworzyw sztucznych, materiałów mineralnych z dodatkiem tworzyw sztucznych itp.
Pilarka tarczowa / zagłębiarka ręczna 40V max Makita [SP001GZ03]:
- przeznaczona do wykonywania cięć wgłębnych, można jej również używać do wykonywania cięć wzdłużnych i poprzecznych w drewnie.
- po wyposażeniu w odpowiednią piłę tarczową, można jej używać do cięcia aluminium, tworzyw sztucznych, materiałów mineralnych z dodatkiem tworzyw sztucznych itp.
- wyposażona jest w wydajny bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- posiada funkcję AWS - Auto-start Wireless System - umożliwiającą bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- z ogranicznikiem głębokości umożliwiającym łatwe wykonanie wstępnego rowka o głębokości 2 mm w celu cięcia bez pęknięć,
- posiada hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch,
- umożliwia cięcie kątowe od -1° do 48°,
- wyposażona w obrotowy wyrzutnik wiórów w tył względem linii cięcia, z możliwością zablokowania w wybranej pozycji,
- podstawa pilarki wykonana z lekkiego stopu magnezowego
- regulacja prędkości obrotowej przy pomocy pokrętła nastawczego,
- Możliwość współpracy z szyną prowadzącą bez użycia adaptera,
- pilarka dostarczana jest w walizce systemowej MAKPAC bez akumulatorów i ładowarki.
Dane techniczne zagłębiarki 40V max Makita [SP001GZ03]:
- napięcie zasilania: 40V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2500 - 4900 obr./min
- maks. głębokość cięcia przy 45°: 40 mm,
- maks. głębokość cięcia przy 48°: 38 mm,
- maks. głębokość cięcia przy 90°: 56 mm,
- średnica tarczy: 165 mm,
- średnica otworu tarczy: 20 / 30 mm,
- wymiary (długość całkowita): 394 mm,
- waga (EPTA): 4,4 - 5,0 kg
Wyposażenie zagłębiarki 40V max Makita [SP001GZ03]:
- moduł AWS,
- tarcza tnąca "EFFICUT" 165x20mm; 56Z: [B-57320],
- klucz imbusowy 5: [783203-8],
- walizka systemowa MAKPAC TYP 4: [821552-6],
- wkład do walizki MAKPAC
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 5,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,4 kg |
| na wyposażeniu: | moduł AWS, tarcza tnąca "EFFICUT" 165x20mm; 56Z: [B-57320], klucz imbusowy 5: [783203-8], walizka systemowa MAKPAC TYP 4: [821552-6], wkład do walizki MAKPAC instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2500 - 4900 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 394 mm |
| średnica otworu tarczy: | 20 / 30 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 56 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 40 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| max głębokość cięcia przy kącie 48': | 38 mm |
| EAN: | 088381749350 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.02 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 32 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
