akumulatorowa pilarka tarczowa/ukośnica 184mm 18V Li-Ion DeWalt [DCS365N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCS365N-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 24238 pkt. |
Akumulatorowa pilarka tarczowa/ukośnica Li-Ion 18V Li-Ion 184mm [DCS365N] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki.
Mocne i niezawodne narzędzie do cięcia różnych materiałów. Głowica przesuwna na 2 szynach do 250mm, pochylana w lewo.
Wyposażona w mocny, aluminiowy obrotowy stół.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa pilarka tarczowa/ukośnica Li-Ion 18V Li-Ion 184mm [DCS365N]:
- wyposażona w chłodzony wentylatorem, podwójnie izolowany mocny silnik zapewniający moc odpowiednią do cięcia najtwardszego drewna,
- obrotowy stół posiada możliwość ustawienia stałych kątów w lewo i prawo: 0°, 15°, 22,5°, 30° i 45° oraz możliwość ustawienia każdego dowolnego kąta w zakresie od 0-48° dzięki blokadzie ręcznej,
- ukośnicę można odchylić od pionu w lewo zakresie 0-48°,
- posiada dwie liniowo ułożone rurowe prowadnice zapewniające duża stabilność i dokładność pracy,
- pilarka wyposażona została w unikalny system wskazywania linii cięcia XPS, oświetlając tarczę światłem LED wskazuje cieniem tarczy bardzo precyzyjnie linię cięcia,
- ma mocne światło, które daje bardzo dobrą widoczność przy każdej pracy. Zaletą tego systemu jest to, że nie wymaga on kalibracji i jest bardzo dokładny,
- dzięki aluminiowej konstrukcji podstawy oraz zasilaniu bateryjnemu ukośnica jest lekka, co pozwala na łatwe i wygodne przenoszenie,
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki,
w skład zestawu DCS365N wchodzą:
- ukośnica DCS365,
- tarcza pilarska 184mm z zębami z węglika,
- zacisk materiału,
- klucz montażowy,
Zakres cięcia pilarki / ukośnicy DCS365N:
- Maks. kąt odchylenia od pionu (w prawo / w lewo) 0°/48°
- Maks. ukos (w prawo / w lewo) 48°/48°
- Zakres cięcia przy 90°/45° (szer. x wys.) 250 x 35 mm,
- Zakres cięcia przy 90°/90° (szer. x wys.) 250 x 50 mm,
- Zakres cięcia przy 45°/90° (szer. x wys.) 176 x 50 mm,
- Zakres cięcia przy 45°/45° (szer. x wys.) 176 x 35 mm,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 11,5 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza 184/16mm, worek na pył, zacisk |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3750 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 550 x szer 450 x wys 590 mm |
| średnica otworu tarczy: | 16 mm |
| średnica tarczy: | 184 mm |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 48/0 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 48/48 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 50x250 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 35x176 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 250x35 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 250x50 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 176x50 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 176x35 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048630495 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 15.53 kg |
| długość opakowania: | 63.50 cm |
| szerokość opakowania: | 56.00 cm |
| wysokość opakowania: | 41.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
