akumulatorowa pilarka tarczowa do metalu 184mm 2x5.0Ah DeWalt [DCS383H2-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCS383H2-QW
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 29127 pkt. |
Akumulatorowa pilarka tarczowa do metalu 184mm 18V XR 2x5Ah DEWALT [DCS383H2-QW] w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami i szybką ładowarką, pakowana w kartonie.
Pilarka do szybkiego cięcia metali, wyprodukowana w technologii XR, wyposażona jest w bezszczotkowy silnik zapewniający dużą moc i trwałość.
Ergonomiczna, ogumowana rękojeść zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy. Dwustopniowy włącznik chroni przed przypadkowym uruchomieniem.
Urządzenie wyposażone jest w dźwignię umożliwiającą regulację głębokości cięcia oraz metalową stopę z oznaczeniami zapewniającą precyzję. Posiada mechanizm podnoszenia osłony obsługiwany manetką oraz okienko kontrolne z oświetleniem LED, które ułatwia śledzenie linii cięcia.
Zawiera także wbudowany schowek na klucz, blokadę wrzeciona do łatwej wymiany tarczy oraz pojemnik na wióry metalowe z zatrzaskiem do szybkiego opróżniania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa pilarka tarczowa do metalu 184mm 2x5.0Ah 18V XR DEWALT [DCS383H2-QW]
- narzędzie przeznaczone do szybkiego cięcia różnego rodzaju metali,
- pilarka wykonana jest w technologii XR, wyposażona jest w nowoczesny, bezszczotkowy silnik, który gwarantuje wysoką moc i wytrzymałość,
- ergonomiczna i ogumowana rękojeść zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy,
- dwustopniowy włącznik zapobiega przypadkowemu uruchomieniu maszyny,
- pilarka posiada dźwignie do regulacji głębokości cięcia,
- metalowa stopa pilarki posiada oznaczenia zapewniające precyzyjne cięcie,
- maszyna posiada mechanizm podnoszenia dolnej osłony obsługiwany manetką,
- wbudowane okienko kontrolne wraz z oświetleniem LED pozwala na kontrolowanie linii cięcia,
- specjalne miejsce na klucz do tarcz zapobiega zgubieniu narzędzia,
- prosta wymiana tarczy dzięki blokadzie wrzeciona,
- pojemnik na wióry metalowe montowany na zatrzask pozwala na szybkie opróżnienie i dalszą prace,
- w tej wersji maszyna dostarczana jest z 2 akumulatorami i szybką ładowarką, pakowana w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI DEWALT [DCS383H2-QW]
- napięcie zasilania: 18V,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 3900 obr./min,
- średnica tarczy: 184 mm,
- średnica otworu tarczy: 20 mm,
- maksymalna głębokość ciecia: 67 mm,
- waga: 4.55 kg,
WYPOSAŻENIE PILARKI TARCZOWEJ DEWALT [DCS383H2-QW]
- 2 akumulatory (18V / 5.0Ah),
- szybka ładowarka,
- tarcza tnąca 184mm 48 zębów [DT1044],
- klucz montażowy do tarcz,
- pojemnik na wióry metalowe,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory (18V / 5.0Ah), szybka ładowarka, tarcza tnąca 184mm 48 zębów [DT1044], klucz montażowy do tarcz, pojemnik na wióry metalowe, instrukcja obsługi, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3900 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 184 mm |
| liczba zębów: | 48 szt |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 67 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048808108 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 10.6 kg |
| długość opakowania: | 43 cm |
| szerokość opakowania: | 31,9 cm |
| wysokość opakowania: | 30 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
