akumulatorowa pilarka tarczowa 235mm, 40V max XGT Makita [HS009GZ] Li-Ion, AWS, Bluetooth
-
Producent:
-
Kod producenta:HS009GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20678 pkt. |
Akumulatorowa pilarka tarczowa z tarczą tnącą 235 mm, 40V max Makita [HS009GZ] , z serii XGT, w tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki pakowana w kartonie.
Prędkość obrotowa 4000 obrotów na minutę zapewnia łatwe cięcie na głębokość do 85 mm (przy kącie 90°). Optymalne położenie przedniego uchwytu oraz wbudowana, podwójna dioda LED zapewniają doskonałą widoczność linii cięcia
Pilarka tarczowa Makita HS009GZ posiada system AWS z możliwością zamontowania modułu łączności bezprzewodowej Bluetooth, dzięki któremu może automatycznie uruchamiać odkurzacz AWS Makita z systemem do odsysania pyłu, co znacznie podnosi szybkość i komfort pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka tarczowa 235 mm, 40V max XGT Makita [HS009GZ]:
- lekka i kompaktowa pilarka tarczowa kompatybilna z tarczami o średnicy 235 mm,
- dzięki zasilaniu akumulatorem 40 V max XGT doskonale sprawdzi się podczas najcięższych zastosowań,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- jest zgodna z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażono ją w Funkcję AWS - Auto-start Wireless System, która umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- ma zdolność cięcia kątowego do 60°,
- posiada wygodnie umieszczony przycisk blokady, łagodny rozruch oraz hamulec elektryczny,
- funkcja wydmuchu wiórów z linii cięcia jest bardzo praktyczna,
- wyposażona jest w przydatne podziałki informujące o lokalizacji ostrza, głębokości cięcia oraz nachyleniu ostrza,
- przedni uchwyt został skonstruowany tak, aby linia cięcia była dobrze widoczna,
- dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetla linię cięcia,
- pilarka posiada obrotowy króciec odsysający,
- podstawa wykonana została z mocnego odlewu magnezowego,
- posiada możliwość współpracy z szyną prowadzącą bez użycia adaptera,
- dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Parametry pilarki tarczowej 235 mm, Makita [HS009GZ]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- średnica tarczy: 235 mm,
- średnica otworu tarczy: 25 / 30 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 4000 obr/min,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90°: 85 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 60°: 44 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45°: 61 mm,
- wymiary (długość całkowita): 413 mm,
- Waga (EPTA): 5,1 - 5,7 kg
Wyposażenie pilarki ręcznej 235 mm, 40V max XGT Makita [HS009GZ]:
- tarcza tnąca "EFFICUT" 235 mm; 24Z: [E-01909],
- króciec odsysający,
- klucz imbusowy 6: [783204-6],
- instrukcja obsługi.
Nowa seria maszyn akumulatorowych XGT MAKITA została stworzona aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i przemysłu. Najważniejsze atrybuty w nowej serii XGT to:
- WYSOKA MOC - porównywalna do urządzeń sieciowych,
- WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ - wszystkie urządzenia serii XGT mają większą trwałość w odniesieniu do serii XPT 18V,
- CYFROWA KOMUNIKACJA - w maszynach, akumulatorach i ładowarkach serii XGT następuje komunikacja dzięki Zaawansowanemu Systemowi Elektronicznej Kontroli.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 5,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,1 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza tnąca "EFFICUT" 235 mm; 24Z: [E-01909], króciec odsysający, klucz imbusowy 6: [783204-6], instrukcja obsługi. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 413 mm |
| średnica otworu tarczy: | 25 / 30 mm |
| średnica tarczy: | 235 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| liczba biegów: | 1 |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 85 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 61 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 0088381758192 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.5 kg |
| długość opakowania: | 49.4 cm |
| szerokość opakowania: | 27.9 cm |
| wysokość opakowania: | 36.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
