Akumulatorowa pilarka tarczowa 190mm, 40V max Li-Ion, AWS Bluetooth XGT Makita [HS003GZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:HS003GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17093 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa pilarka tarczowa z tarczą tnącą 190mm, 40V max Li-Ion, AWS Bluetooth serii XGT Makita [HS003GZ] w tej wersji bez walizki, akumulatorów i ładowarki. Całość pakowana w kartonie.
Pilarka wyposażona jest w Technologię ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy.
Pilarka tarczowa Makita HS003G posiada system AWS z możliwością zamontowania modułu łączności bezprzewodowej Bluetooth, dzięki któremu może automatycznie uruchamiać odkurzacz AWS Makita DVC864LZX lub DVC265ZXU z systemem do odsysania pyłu, znacznie podnosząc szybkość i komfort pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nowa seria maszyn akumulatorowych XGT MAKITA została stworzona aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i przemysłu. Najważniejsze atrybuty w nowej serii XGT to:
- WYSOKA MOC - porównywalna do urządzeń sieciowych,
- WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ - wszystkie urządzenia serii XGT mają większą trwałość w odniesieniu do serii XPT 18V,
- CYFROWA KOMUNIKACJA - w maszynach, akumulatorach i ładowarkach serii XGT następuje komunikacja dzięki Zaawansowanemu Systemowi Elektronicznej Kontroli.
akumulatorowa pilarka tarczowa 190mm, 40V max Li-Ion, AWS Bluetooth XGT Makita [HS003GZ]:
- akumulatorowa pilarka tarczowa nowej serii XGT z tarczą 190mm do ciężkich zastosowań zasilana akumulatorem 40V max,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- zgodna z Technologią XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- Funkcja AWS - Auto-start Wireless System, która umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- ma funkcję automatycznej zmiany prędkości ADT - Automatic Torque Drive Technology (automatycznie zmienia tryb pracy w zależności od obciążenia), narzędzie może pracować:
- przy niskim obciążeniu działa w „trybie wysokiej prędkości” i tnie szybciej,
- przy wysokim obciążeniu działa w „trybie wysokiego momentu” i tnie z większą mocą,
- ma zdolność cięcia kątowego aż do 56°,
- posiada wygodnie umieszczony przycisk blokady, łagodny rozruch oraz hamulec elektryczny,
- funkcja wydmuchu wiórów z linii cięcia jest bardzo praktyczna,
- wyposażona jest w przydatne podziałki informujące o lokalizacji ostrza, głębokości cięcia oraz nachyleniu ostrza,
- dioda LED informująca użytkownika o statusie funkcji ADT:
- tryb wysokiego momentu obrotowego - wyłączona dioda LED,
- tryb wysokiej prędkości obrotowej - włączona dioda LED, - podwójna dioda LED oświetlająca linię cięcia z funkcją opóźnionego wygaszania,
- podstawa wykonana została z mocnego odlewu magnezowego,
- posiada możliwość współpracy z szyną prowadzącą (opcja, z użyciem adaptera), oraz zastosowania haka do zawieszenia narzędzia (wyposażenie opcjonalne),
- dostarczana bez walizki, akumulatorów i ładowarki.
Parametry pilarki tarczowej 190mm, Makita HS003G:
- napięcie zasilania: 40V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,5 Ah (BL4025) i 4,0 Ah (BL4040),
- średnica tarczy: 190 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6000 obr/min,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90º: 68,5 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 56º: 35,5 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45º: 47,5 mm,
- wymiary (długość całkowita): 331 mm
- Waga (EPTA): 4,1 - 4,4 kg
Wyposażenie pilarki ręcznej 190mm, 40V max Li-Ion Makita HS003GZ:
- pilarka HS003G,
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
Obejrzyj całą Linię elektronarzędzi MAKITA z systemem AWS
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 4,4 kg |
| na wyposażeniu: | pilarka HS003G, opakowanie: karton, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-6000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 331 mm |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| liczba biegów: | 1 |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 68,5 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 47,5 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381899949 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7 kg |
| długość opakowania: | 38.3 cm |
| szerokość opakowania: | 27.9 cm |
| wysokość opakowania: | 32.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
