akumulatorowa pilarka tarczowa 190mm, 2x18V Li-ion LXT Makita [DHS710Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHS710Z
1175,15zł brutto
955,41zł netto
1309,57zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11751 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa Li-Ion, 2x18V Makita [DHS710Z] o średnicy tarczy 190mm, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Pilarka DHS710 jest niezastąpiona przy pracach dekarskich i remontowych, oraz wszędzie tam gdzie nie ma lub jest bardzo utrudniony dostęp do sieci elektrycznej.
Dzięki zastosowaniu łagodnego rozruchu i hamulca elektrycznego manewrowanie i praca tą pilarką jest bardzo wygodna.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalna, akumulatorowa, ręczna pilarka tarczowa Li-Ion, 2x18V Makita DHS710Z:
- zasilana dwoma akumulatorami Li-Ion 18 V,
- posiada przycisk blokujący tarczę umieszczony w miejscu zapewniającym wygodę oraz łatwość użycia,
- funkcja wydmuchu wiórów zapewnia widok na detal i linię cięcia,
- wyposażona została w łagodny rozruch oraz hamulec elektryczny co bardzo podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy,
- osłona tarczy wykonana z trwałego, odlewanego pod ciśnieniem aluminium,
- ma możliwość współpracy z szyną prowadzącą (z użyciem adaptera) o długości 1400 mm, 1900 mm oraz 3000 mm,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki pakowana w kartonie.
parametry ręcznej pilarki tarczowej 2x18V Makita DHS710:
- napięcie zasilania: 2x18 V
- typ akumulatorów: Li-ion
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 4800 obr./min,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45o: 49 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 50o: 44 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90o: 68,5 mm,
- średnica tarczy: 190 mm
- średnica otworu tarczy: 30 mm
- wymiary (długość całkowita): 356 mm
- waga (EPTA): 3,9 - 4,6 kg
w skład zestawu DHS710Z wchodzą:
- 1 x pilarka ręczna DHS710,
- 1 x tarcza tnąca 190mm: [B-08224],
- 1 x prowadnica równoległa: [164095-8],
- 1 x króciec odsysający: [196520-1],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,7 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza tnąca 190mm [B-08224], klucz imbusowy 5 [783217-7], króciec odsysający [196520-1], prowadnica równoległa [164095-8], |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4800 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 356 x szer 217 x wys 298 mm |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| liczba zębów: | 12 szt |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 68 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 49 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381654555 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.3 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 27 cm |
| wysokość opakowania: | 26 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Dhs710 |
