Akumulatorowa pilarka tarczowa 185mm, 40V max XGT Makita [RS001GZ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:RS001GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13041 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa pilarka tarczowa z tarczą tnącą 185mm, 40V max z serii XGT Makita [RS001GZ] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Pilarka wyposażona jest w Technologię ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy. Przeznaczona jest do wykonywania wzdłużnych i poprzecznych cięć prostych oraz cięć pod kątem w drewnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka tarczowa 185mm, 40V max Makita [RS001GZ]:
- akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa z serii XGT z tarczą 185mm do ciężkich zastosowań zasilana akumulatorem 40V max,
- przeznaczona do wykonywania wzdłużnych i poprzecznych cięć prostych oraz cięć pod kątem w drewnie, gdy spoczywa ono pewnie na obrabianym elemencie,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- zgodna z Technologią XPT - charakteryzuje się podwyższoną odpornością na pył i wilgoć,
- posiada funkcję automatycznej zmiany prędkości ADT - Automatic Torque Drive Technology (automatycznie zmienia tryb pracy w zależności od obciążenia), narzędzie może pracować:
- przy niskim obciążeniu działa w „trybie wysokiej prędkości” i tnie szybciej,
- przy wysokim obciążeniu działa w „trybie wysokiego momentu” i tnie z większą mocą,
- ma zdolność cięcia kątowego do 53°,
- do pilarki można założyć tarcze o średnicy otworu 20mm lub 30mm dzięki specjalnej dwustronnej podkładce ( z jednej strony ma tuleję o średnicy 20mm a z drugiej 30mm),
- maksymalna zdolność cięcia wynosi 65 mm,
- posiada wygodnie umieszczony przycisk blokady, łagodny rozruch oraz hamulec elektryczny,
- wyposażona jest w przydatne podziałki informujące o lokalizacji ostrza, głębokości cięcia oraz nachyleniu ostrza,
- lekka konstrukcja zapewnia wygodę manewrowania narzędziem,
- osłona ostrza oraz pokrywa bezpieczeństwa zapewniają wysoką trwałość,
- podstawa wykonana została z mocnego odlewu magnezowego,
- szeroki hak pozwala na zawieszenie pilarki,
- dostarczana bez walizki, akumulatorów i ładowarki.
Parametry pilarki tarczowej Makita [RS001GZ]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- średnica tarczy: 185 mm,
- średnica otworu tarczy: 20 / 30 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6400 obr/min,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90º: 65 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 56º: 38 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45º: 45 mm,
- wymiary (długość całkowita): 446 mm
- Waga (EPTA): 5,0 - 5,6 kg
Wyposażenie pilarki ręcznej Makita [RS001GZ]:
- klucz płaski 13: [782016-4],
- tarcza tnąca "EFFICUT" 185x30 mm; 24 zęby,
- hak do zawieszenia narzędzia,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 5,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,0 kg |
| na wyposażeniu: | klucz płaski 13: [782016-4], tarcza tnąca "EFFICUT" 185x30 mm; 24Z, hak do zawieszenia narzędzia, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-6400 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 446 mm |
| średnica otworu tarczy: | 20 / 30 mm |
| średnica tarczy: | 185 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| liczba biegów: | 1 |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 65 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 45 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381740227 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.5 kg |
| długość opakowania: | 50.3 cm |
| szerokość opakowania: | 25.1 cm |
| wysokość opakowania: | 30.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
