akumulatorowa pilarka tarczowa 185mm, 2x18V Li-Ion, LXT Makita [DRS780Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DRS780Z
1209,36zł brutto
983,22zł netto
1307,26zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12093 pkt. |
Akumulatorowa pilarka tarczowa z tarczą tnącą 185 mm, Makita [DRS780Z] , z serii LXT.
W tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Prędkość obrotowa 5100 obrotów na minutę zapewnia łatwe cięcie na głębokość do 64 mm (przy kącie 90°).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa pilarka tarczowa 185mm, 2x18V Li-Ion, LXT Makita [DRS780Z]:
- silna, akumulatorowa pilarka tarczowa na tarczę o średnicy 185 mm,
- w pilarce zastosowany został bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BL,
- wyposażona w system ADT, który dostosowuje prędkość i moment obrotowy w celu uzyskania optymalnej wydajności,
- jest zgodna z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- ma możliwość cięcia pod kątem z płynną regulacją do 53°,
- posiada wygodnie umieszczony przycisk blokady, łagodny rozruch oraz hamulec elektryczny,
- ma hak do zawieszenia na rusztowaniu czy do pasa,
- wyposażona jest w beznarzędziowy system ustawiania głębokości cięcia i kąta pochylenia tarczy,
- na obudowie znajdują się przydatne podziałki informujące o głębokości cięcia oraz nachyleniu ostrza do materiału,
- przedni uchwyt został skonstruowany tak, aby linia cięcia była dobrze widoczna,
- podstawa wykonana została z mocnego odlewu magnezowego,
- dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Parametry pilarki tarczowej Makita [DRS780]:
- napięcie zasilania: 2x18V
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 4,0 / 5,0 Ah,
- średnica tarczy: 185 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 5100 obr./min.,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90°: 65 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45°: 45 mm,
- wymiary (D x S x W): 453 x 214 x 336 mm,
- Waga z akumulatorem (w zależności od akumulatorów): 5,0 - 5,6 kg
Wyposażenie pilarki ręcznej Makita [DRS780Z]:
- tarcza tnąca 185x30 mm; 24Z,
- klucz imbusowy 5 mm: [783203-8],
- instrukcja obsługi,
- opakowanie karton
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 5,6 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza tnąca 185x30 mm; 24Z, klucz imbusowy 5 mm: [783203-8], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5100 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 446 x 196 x 270 mm |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 185 mm |
| liczba biegów: | 1 |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 65 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 45 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381838665 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.7 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
