akumulatorowa pilarka tarczowa 165mm, 40V max XGT Makita [HS012GD201] 2x2,5Ah, Li-Ion, AWS
-
Producent:
-
Kod producenta:HS012GD201
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 29074 pkt. |
Akumulatorowa pilarka tarczowa z tarczą tnącą 165 mm, 40V max XGT, Makita HS012GD201, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 2,5Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC 3.
Prędkość obrotowa 5200 obrotów na minutę zapewnia łatwe cięcie na głębokość do 57 mm (przy kącie 90°). Optymalne położenie przedniego uchwytu, wydmuch wiórów oraz wbudowana, podwójna dioda LED zapewniają doskonałą widoczność linii cięcia.
Pilarka tarczowa Makita HS012GZ posiada system AWS z możliwością zamontowania modułu łączności bezprzewodowej Bluetooth, dzięki któremu może automatycznie uruchamiać odkurzacz AWS Makita z systemem do odsysania pyłu, co znacznie podnosi szybkość i komfort pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka tarczowa 165mm, 40V max XGT Makita [HS012GD201]:
- lekka i kompaktowa pilarka tarczowa kompatybilna z tarczami o średnicy 165 mm,
- dzięki zasilaniu akumulatorem 40 V max XGT doskonale sprawdzi się podczas najcięższych zastosowań,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- jest zgodna z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażono ją również w Funkcję AWS - Auto-start Wireless System, która umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą Bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- ma zdolność cięcia kątowego do 45°,
- posiada wygodnie umieszczony przycisk blokady, łagodny rozruch oraz hamulec elektryczny,
- wyposażona jest również w anty-restart oraz funkcję wydmuchu wiórów z linii cięcia,
- przydatne podziałki informują o lokalizacji ostrza, głębokości cięcia oraz nachyleniu ostrza,
- przedni uchwyt został skonstruowany tak, aby linia cięcia była dobrze widoczna,
- dwie diody LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlają linię cięcia,
- obwód ochronny akumulatora chroni go przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- pilarka posiada dyszę do odsysania,
- pilarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Parametry pilarki tarczowej 165 mm, Makita [HS012GD201]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- średnica tarczy: 165 mm,
- średnica otworu tarczy: 20 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 5200 obr./min.,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90°: 57 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45°: 41 mm,
- poziom mocy akustycznej: 102 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 91 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 359 x 157 x 246 mm,
- waga: 2,5 kg,
- waga bez akumulatora (EPTA): 3,2 - 4,4 kg
Wyposażenie pilarki ręcznej 40V max XGT Makita [HS012GD201]:
- 2 akumulatory BL4025 (2,5Ah / 40V max XGT),
- ładowarka DC40RA,
- tarcza tnąca "EFFICUT" do drewna 165x20mm / 25 zębów [B-62985],
- prowadnica równoległa [164095-8],
- dysza do odsysania 35/40 mm [196961-1],
- klucz imbusowy 5mm [783203-8],
- walizka MAKPAC typ 3 [821551-8],
- wkład do walizki [8357J2-7],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 4,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL4025 (2,5Ah / 40V max XGT), ładowarka DC40RA, tarcza tnąca "EFFICUT" do drewna 165x20mm / 25 zębów [B-62985], prowadnica równoległa [164095-8], dysza do odsysania 35/40 mm [196961-1], klucz imbusowy 5mm [783203-8], walizka MAKPAC typ 3 [821551-8], wkład do walizki [8357J2-7], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5200 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 359 x 157 x 246 mm |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| liczba zębów: | 25 szt |
| liczba biegów: | 1 |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 57 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 41 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381776646 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.7 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 21.54 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
