Akumulatorowa pilarka tarczowa 165mm, 18V Li-ion LXT Makita [DHS630Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHS630Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8459 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa Li-Ion, 18V Makita [DHS630Z] o średnicy tarczy 165mm, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana jest w kartonie.
Pilarka DHS630 ma największą głębokość cięcia w swojej klasie bo aż 66 mm głębokości cięcia przy kącie 90o.
Dzięki zastosowaniu łagodnego rozruchu i hamulca elektrycznego manewrowanie i praca tą pilarką jest bardzo wygodna.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalna, akumulatorowa, ręczna pilarka tarczowa Li-Ion, 18V Makita DHS630Z:
- pilarka ma najwyższą wydajność cięcia w swojej klasie - 66 mm głębokości cięcia przy kącie 90o,
- posiada przycisk blokujący tarczę umieszczony w miejscu zapewniającym wygodę oraz łatwość użycia,
- funkcja wydmuchu wiórów zapewnia widok na detal i linię cięcia,
- wyposażona została w łagodny rozruch oraz hamulec elektryczny co bardzo podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy,
- osłona tarczy wykonana z trwałego, odlewanego pod ciśnieniem aluminium,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki pakowana w kartonie.
parametry ręcznej pilarki tarczowej 18V Makita DHS630:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- średnica tarczy: 165 mm,
- średnica otworu tarczy: 20 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3100 obr./min,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90°: 66 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45°: 46 mm,
- wymiary (długość całkowita): 346 mm,
- waga (EPTA): 3,0 - 3,4 kg.
w skład zestawu DHS630Z wchodzą:
- 1 x pilarka ręczna: DHS630,
- 1 x tarcza pilarska,
- 1 x prowadnica równoległa: [164095-8],
- 1 x króciec odsysający: [194314-8],
- 1 x klucz imbusowy,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,0 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza tnąca, dysza do odsysania pyłu [A-47444], |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3100 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 346 mm |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 66 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 46 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381661089 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.9 kg |
| długość opakowania: | 36 cm |
| szerokość opakowania: | 29 cm |
| wysokość opakowania: | 26 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
