akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40cm, 40V max XGT, Makita [UC026GT101] 5,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:UC026GT101
3261,75zł brutto
2651,83zł netto
3706,53zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 32617 pkt. |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40V max XGT, Makita UC026GT101, z prowadnicą o długości 40 cm, dostarczana z 1 akumulatorem 40V max / 5,0Ah i szybką ładowarką, zapakowana w kartonie. Przeznaczona jest do prac profesjonalnych o dużej intensywności.
Wyposażona jest w wytrzymały, bezszczotkowy silnik BLDC, Technologię XPT (podwyższona odporność na wilgoć i pył) oraz Technologię Wet Guard (klasa wodoszczelności IPX4). Posiada funkcję anty-restart, anti-kickback oraz hamulec elektryczny i automatyczny system smarowania łańcucha.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40V max XGT Makita [UC026GT101]:
- pilarka akumulatorowa z serii XGT 40V max przeznaczona jest do prac profesjonalnych o dużej intensywności,
- z prowadnicą o długości 40 cm,
- doskonałe przyspieszenie i wysoka prędkość łańcucha - 25,5 m/s zapewniają dobre wyniki cięcia,
- pilarka wyposażona jest w wydajny silnik bezszczotkowy BLDC,
- wyprodukowana w Technologii XPT zapewniającej odporność na pył i wilgoć, dzięki czemu sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pracy,
- Technologia Wet Guard zapewnia wysoka odporność na wodę, co pozwala na pracę nawet gdy urządzenie jest mokre (klasa wodoszczelności IPX4 gwarantuje pełną ochronę przed deszczem),
- na obudowie pilarki znajduje się wyraźna linia ułatwiająca operatorowi określenie kierunku upadku drzewa,
- główny wyłącznik zasilania wyposażony jest w dźwignię blokady i funkcję automatycznego wyłączania,
- wyposażona jest w obwód chroniący przed przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatorów i udoskonaloną funkcję ponownego uruchomienie pilarki po wyłączeniu z powodu nadmiernego obciążenia,
- posiada regulowany, automatyczny system smarowania łańcucha z dużym zbiornikiem oleju posiadającym okienko do monitorowania poziomu oleju,
- wymiana i naciąg łańcucha wykonywany jest przy pomocy klucza (klucz znajduje się w zestawie),
- wyposażona jest w zabezpieczenie przed zgubieniem nakrętek mocujących osłonę zespołu tnącego,
- pilarka posiada funkcję anty-restart, anti-kickback oraz hamulec elektryczny,
- metalowa ostroga zębata zapewnia trwałość i długą eksploatację,
- pilarka posiada lampkę ostrzegającą przed niskim poziomem naładowania akumulatorów, przegrzaniem, nadmiernym obciążeniem oraz uruchomieniem hamulca mechanicznego,
- konstrukcja pilarki jest doskonale wyważona, co ułatwia pracę, a miękki uchwyt zapewnia wygodę pracy,
- pilarka łańcuchowa dostarczana jest z akumulatorem i ładowarką, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI ŁAŃCUCHOWEJ 40V MAX MAKITA [UC026GT101]:
- napięcie: 40V max XGT,
- obsługiwane akumulatory: 4,0 / 5,0 Ah,
- maksymalna moc: 1600 W,
- długość prowadnicy: 40 cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 0-25,5 m/s,
- podziałka łańcucha: 0,325",
- szerokość rowka: 1,1 mm,
- liczba ogniw prowadzących: 64,
- poziom mocy akustycznej: 101 dB(A)
- poziom ciśnienia akustycznego: 93 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji podczas cięcia drewna: 3,5 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- zbiornik oleju do łańcucha: 0,2 L,
- wymiary (D x S x W): 430 x 219 x 271 mm,
- waga bez akumulatora: 3,4 kg,
- waga z akumulatorem: 5,1 - 5,4 kg,
WYPOSAŻENIE PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ MAKITA [UC026GT101]:
- 1 akumulator BL4050F [191L47-8] (40V max / 5,0Ah),
- szybka ładowarka DC40RA [191E07-8],
- gwiazdkowa prowadnica łańcucha 80TXL 40 cm [191T88-2],
- łańcuch tnący 80TXL 40cm [191T92-1],
- osłona zespołu tnącego [413G21-9],
- ostroga zębata [347925-0],
- klucz montażowy 13-16 [782023-7],
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 5,0 - 5,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL4050F [191L47-8] (40V max / 5,0Ah), szybka ładowarka DC40RA [191E07-8], gwiazdkowa prowadnica łańcucha 80TXL 40 cm [191T88-2], łańcuch tnący 80TXL 40cm [191T92-1], osłona zespołu tnącego [413G21-9], ostroga zębata [347925-0], klucz montażowy 13-16 [782023-7], instrukcja obsługi, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 430 x 219 x 271 mm |
| moc znamionowa: | 1600 W |
| długość prowadnicy: | 40 cm |
| prędkość łańcucha: | 0-25,5 m/s |
| podziałka łańcucha: | 0,325 cala |
| szerokość rowka: | 1,1 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 200 ml |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 101 dB |
| EAN: | 197050004352 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| stacja ładująca: | tak |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| masa z opakowaniem: | 5.8 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
