akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40cm, 40V max XGT, Makita [UC023GT101] 5,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:UC023GT101
3261,75zł brutto
2651,83zł netto
3706,53zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 32617 pkt. |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40V max XGT, Makita UC023GT101, z prowadnicą o długości 40 cm dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 5,0Ah i ładowarką, zapakowana w kartonie. Przeznaczona jest do prac profesjonalnych o dużej intensywności.
Wyposażona jest w wytrzymały, bezszczotkowy silnik BLDC, posiada Technologię XPT, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na wilgoć i pył. Posiada funkcję anty-restart, anti-kickback oraz hamulec elektryczny i automatyczny system smarowania łańcucha.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40cm, 40V max XGT Makita [UC023GT101]:
- pilarka akumulatorowa z serii XGT 40V max przeznaczona jest do prac profesjonalnych o dużej intensywności,
- z prowadnicą o długości 40 cm,
- doskonałe przyspieszenie i wysoka prędkość łańcucha - 25,5 m/s zapewniają dobre wyniki cięcia,
- piła wyposażona jest w wysoce wydajny silnik bezszczotkowy BLDC,
- wyprodukowana w Technologii XPT zapewniającej odporność na pył i wilgoć, dzięki czemu sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pracy,
- na obudowie pilarki znajduje się wyraźna linia ułatwiająca operatorowi określenie kierunku upadku drzewa,
- główny wyłącznik zasilania wyposażony jest w dźwignię blokady i funkcję automatycznego wyłączania,
- w pilarce udoskonalono funkcję ponownego uruchomienia maszyny po wyłączeniu z powodu nadmiernego obciążenia,
- wyposażona jest w obwód chroniący przed przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatorów,
- posiada regulowany, automatyczny system smarowania łańcucha z dużym zbiornikiem oleju posiadającym okienko do monitorowania poziomu oleju,
- wymianę i naciąg łańcucha wykonuje się beznarzędziowo,
- pilarka posiada funkcję anty-restart, anti-kickback oraz hamulec elektryczny,
- metalowa ostroga zębata zapewnia trwałość i długą eksploatację,
- pilarka posiada lampkę ostrzegającą przed niskim poziomem naładowania akumulatorów, przegrzaniem, nadmiernym obciążeniem oraz uruchomieniem hamulca mechanicznego,
- konstrukcja pilarki jest doskonale wyważona, co ułatwia pracę,
- pilarka łańcuchowa dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI ŁAŃCUCHOWEJ 40V MAX MAKITA [UC023GT101]:
- napięcie: 40V max XGT,
- obsługiwane akumulatory: 4,0 / 5,0 Ah,
- długość prowadnicy: 40 cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 0-25,5 m/s,
- podziałka łańcucha: 0,325",
- szerokość rowka: 1,1 mm,
- liczba ogniw prowadzących: 64,
- poziom mocy akustycznej: 101 dB(A)
- poziom ciśnienia akustycznego: 93 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji podczas cięcia drewna: 3,5 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- zbiornik oleju do łańcucha: 0,2 L,
- wymiary (D x S x W): 430 x 225 x 271 mm,
- waga bez akumulatora: 3,4 kg,
- waga z akumulatorem: 5,1 - 5,5 kg
WYPOSAŻENIE PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ MAKITA [UC023GT101]:
- 1 akumulator BL4050F (40V max XGT / 5,0Ah),
- ładowarka DC40RA,
- gwiazdkowa prowadnica łańcucha 80TXL 40cm [191T88-2],
- łańcuch tnący 80TXL 40cm [191T92-1],
- osłona zespołu tnącego [413G21-9],
- ostroga zębata [347925-0]
- klucz montażowy 13-16 [782023-7],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 5,1 - 5,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL4050F (40V max XGT / 5,0Ah), ładowarka DC40RA, gwiazdkowa prowadnica łańcucha 80TXL 40cm [191T88-2], łańcuch tnący 80TXL 40cm [191T92-1], osłona zespołu tnącego [413G21-9], ostroga zębata [347925-0] klucz montażowy 13-16 [782023-7], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 430 x 225 x 271 mm |
| długość prowadnicy: | 40 cm |
| prędkość łańcucha: | 0-25,5 m/s |
| podziałka łańcucha: | 0,325 cala |
| szerokość rowka: | 1,1 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 200 ml |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 101 dB |
| EAN: | 197050004277 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| masa z opakowaniem: | 5.6 kg |
| długość opakowania: | 49.8 cm |
| szerokość opakowania: | 23.5 cm |
| wysokość opakowania: | 30.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
