akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40cm, 40V max Makita [UC016GT101] 5,0Ah, Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:UC016GT101
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 33241 pkt. |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40V max Makita UC016GT101, z serii XGT, z prowadnicą o długości 40 cm, w tej wersji dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 5,0 Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Wyposażona jest w bezszczotkowy silnik BLDC, posiada technologię WET GUARD, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na wilgoć, pył i kurz. Przeznaczona jest do prac profesjonalnych o dużej intensywności, doskonale sprawdzi się nawet w trudnych warunkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40V max XGT Makita [UC016GT101]:
- pilarka akumulatorowa z nowej serii XGT 40V max przeznaczona jest do prac profesjonalnych o dużej intensywności,
- z prowadnicą o długości 40 cm,
- wysoka prędkość łańcucha - 25,5 m/s zapewnia dobre wyniki cięcia,
- łańcuch piły opracowany specjalnie dla tej pilarki akumulatorowej zapewnia mniejsze tarcie, dzięki czemu można ciąć dłużej na jednym ładowaniu akumulatora,
- piła wyposażona jest wysoce wydajny silnik bezszczotkowy BLDC,
- technologia Wet Guard zapewnia wysoką odporność na wodę, co pozwala na pracę w trudnych warunkach i nawet wtedy, gdy urządzenie jest mokre,
- wyłącznik główny z funkcją automatycznego wyłączania chroni akumulator i zapobiega przypadkowemu włączeniu,
- pilarka posiada regulowany automatyczny system smarowania łańcucha oraz duże okienko pozwalające sprawdzić poziom oleju do smarowania łańcucha w zbiorniku,
- konstrukcja pilarki jest doskonale wyważona, co ułatwia pracę,
- pilarka posiada lampkę ostrzegającą przed niskim poziomem naładowania akumulatora,
- wyposażona jest w obwód chroniący przed przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatorów,
- beznarzędziowa wymiana i naciąg łańcucha,
- pilarka łańcuchowa w tej wersji dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w kartonie.
Parametry techniczne piły łańcuchowej 40V max Makita [UC016GT101]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- długość prowadnicy: 40 cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 0-25,5 m/s,
- podziałka łańcucha: 0,325",
- szerokość rowka: 1,1 mm,
- zbiornik oleju do łańcucha: 0,26 l,
- wymiary (D x S x W): 446 x 237 x 274 mm,
- waga (EPTA): 6,2- 7,5 kg
Wyposażenie piły łańcuchowej Makita [UC016GT101]:
- 1 akumulator BL4050F (40V max / 5,0 Ah) [191L47-8],
- ładowarka DC40RA [191E07-8],
- prowadnica łańcucha gwiazdkowa 40 cm [191T88-2],
- łańcuch tnący 40 cm [191T92-1],
- osłona zespołu tnącego 45 cm [419242-9],
- klucz montażowy 13-16 [782023-7],
- instrukcja obsługi.
W standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 7,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 6,2 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL4050F (40V max / 5,0 Ah) [191L47-8], ładowarka DC40RA [191E07-8], prowadnica łańcucha gwiazdkowa 40 cm [191T88-2], łańcuch tnący 40 cm [191T92-1], osłona zespołu tnącego 45 cm [419242-9], klucz montażowy 13-16 [782023-7], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 446 x 237 x 274 mm |
| długość prowadnicy: | 40 cm |
| prędkość łańcucha: | 0-25,5 m/s |
| podziałka łańcucha: | 0,325 cala |
| szerokość rowka: | 1,1 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 260 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381763141 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| długość opakowania: | 54.3 cm |
| szerokość opakowania: | 26.5 cm |
| wysokość opakowania: | 30.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
