    UC100DZ01
636,83zł brutto
517,75zł netto
666,22zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 6368 pkt.
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa do gałęzi 12V max Makita UC100DZ01, z prowadnicą o długości 10 cm, dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa do gałęzi 12V max Makita [UC100DZ01]:
  • wyposażona bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
  • wyprodukowana jest w technologii XPT gwarantującej podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
  • pilarka posiada również osłonę dłoni operatora,
  • jest wyposażona w hamulec elektryczny,
  • smarowanie łańcucha automatyczne,
  • pilarka posiada okienko pozwalające sprawdzić poziom oleju do smarowania łańcucha w zbiorniku,
  • wymiana i naciąg łańcucha odbywa się bez dodatkowych narzędzi,
  • dźwignia blokady włącznika jest łatwo dostępna z obu stron pilarki,
  • pilarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Piła łańcuchowa akumulatorowa Makita [UC100DZ01]:
  • napięcie: 12V max (10,8V),
  • typ akumulatorów: Li-Ion,
  • obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
  • długość prowadnicy: 100 mm,
  • maksymalna prędkość przesuwu łańcucha: 8,0 m/s,
  • podziałka łańcucha: 0,325",
  • szerokość rowka: 1,1 mm,
  • poziom mocy akustycznej: 87 dB(A),
  • poziom ciśnienia akustycznego: 76 dB(A),
  • współczynnik hałasu: 3 dB(A),
  • współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
  • pojemność zbiornika oleju: 0,055 L,
  • wymiary (D x S x W): 383 x 90 x 220 mm,
  • waga: 1,6 kg
Wyposażenie piły łańcuchowej Makita [UC100DZ01]:
  • prowadnica łańcucha 10cm [1910W0-3],
  • łańcuch tnący [1910V6-4],
  • pilnik do ostrzenia łańcucha [198457-8],
  • instrukcja obsługi
Na standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów:
  • 10,8 V
  • 12 V
liczba akumulatorów: 0 szt
waga kg: 1,6 kg
typ silnika: bezszczotkowy
wymiary: 383 x 90 x 220 mm
długość prowadnicy: 10 cm
prędkość łańcucha: 8,0 m/s
podziałka łańcucha: 0,325 cala
szerokość rowka: 1,1 mm
pojemność zbiornika oleju do łańcucha: 55 ml
opakowanie: karton
natężenie hałasu: 87 dB
EAN: 088381774987
stan: nowy
obsługiwane serie akumulatorów: CXT 10,8V / 12V