    UC100DWA01
839,08zł brutto
682,18zł netto
877,81zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 8391 pkt.
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa do gałęzi 12V max Makita UC100DWA01, z prowadnicą o długości 10 cm, dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 2,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa do gałęzi 12V max Makita [UC100DWA01]:
  • wyposażona bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
  • wyprodukowana jest w technologii XPT gwarantującej podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
  • pilarka posiada również osłonę dłoni operatora,
  • jest wyposażona w hamulec elektryczny,
  • smarowanie łańcucha automatyczne,
  • pilarka posiada okienko pozwalające sprawdzić poziom oleju do smarowania łańcucha w zbiorniku,
  • wymiana i naciąg łańcucha odbywa się bez dodatkowych narzędzi,
  • dźwignia blokady włącznika jest łatwo dostępna z obu stron pilarki,
  • pilarka dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w kartonie.
Piła łańcuchowa akumulatorowa Makita [UC100DWA01]:
  • napięcie zasilania: 12V max (10,8V),
  • typ akumulatorów: Li-Ion,
  • obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
  • długość prowadnicy: 100 mm,
  • maksymalna prędkość przesuwu łańcucha: 8,0 m/s,
  • podziałka łańcucha: 0,325",
  • szerokość rowka: 1,1 mm,
  • poziom mocy akustycznej: 87 dB(A),
  • poziom ciśnienia akustycznego: 76 dB(A),
  • współczynnik hałasu: 3 dB(A),
  • współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
  • pojemność zbiornika oleju: 0,055 L,
  • wymiary (D x S x W): 383 x 90 x 220 mm,