akumulatorowa piła szablasta 40V max XGT Makita [JR002GM201] 2x4,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:JR002GM201
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 33376 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa piła szablasta 40V max Makita JR002GM201 z nowej serii XGT, w tej wersji dostarczana z zestawem 3 brzeszczotów, 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w trwałej i praktycznej walizce z tworzywa.
Piła bagnetowa wyposażona jest w bezszczotkowy silnik BLDC, z technologią XPT zapewniającą odporność na pył i wilgoć oraz Technologią antywibracyjną AVT. Została stworzona dla najbardziej wymagających użytkowników oraz do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa piła szablasta 40V max Makita [JR002GM201]:
- piła szablasta JR002G o efektywności pracy zbliżonej do piły elektrycznej JR3070CT,
- należy do najnowszej linii narzędzi akumulatorowych 40V max XGT,
- wyposażona jest w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyprodukowana została w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- dzięki zastosowaniu technologii AVT oraz poziomej konstrukcji przekładni skutecznie tłumi drgania przenoszone na operatora i redukuje zmęczenie podczas pracy,
- regulacja częstotliwości skoków odbywa się przy pomocy spustu włącznika oraz dodatkowo pokrętłem nastawczym,
- posiada dźwignię przełączająca pomiędzy 2 rodzajami cięcia: cięciem prostym oraz cięciem orbitalnym,
- hamulec elektryczny podnosi bezpieczeństwo pracy,
- ogranicznik można ustawić beznarzędziowo,
- posiada podwójną diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlającą miejsce pracy,
- wygodnie umieszczona dźwignia ułatwia beznarzedziową wymianę brzeszczotu,
- wyposażona została w bardzo praktyczny i wygodny w użytkowaniu wieszak do zawieszenia,
- piła posuwowa dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce z tworzywa.
Parametry techniczne piły bagnetowej Makita [JR002GM201]:
- napięcie akumulatorów: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatorów: 4,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 0-3000 obr./min.,
- długość skoku brzeszczotu: 32 mm,
- zakres cięcia w drewnie: 255 mm,
- zakres ciecia rury stalowej: 130 mm,
- wymiary (D x S W): 436 x 97 x 250 mm,
- waga: 4,6 - 5,8 kg
WYPOSAŻENIE PIŁY BAGNETOWEJ Makita [JR002GM201]:
- 2 akumulatory BL4040 (40Vmax / 4,0Ah),
- ładowarka DC40RA,
- zestaw brzeszczotów "SUPER EXPRESS" [B-13677],
- hak do zawieszenia narzędzia [122B85-9],
- walizka z tworzywa [821872-8],
- instrukcja obsługi
Nowa seria maszyn akumulatorowych XGT MAKITA została stworzona aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i przemysłu. Najważniejsze atrybuty w nowej serii XGT to:
- WYSOKA MOC - porównywalna do urządzeń sieciowych,
- WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ - wszystkie urządzenia serii XGT mają większą trwałość w odniesieniu do serii XPT 18V, są przystosowane do ciężkich warunków pracy na placu budowy,
- CYFROWA KOMUNIKACJA - maszyny, akumulatory i ładowarki serii XGT komunikują cię cyfrowo dla zapewnienia optymalnej wydajności.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 5,8 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,6 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL4040 (40Vmax / 4,0Ah), ładowarka DC40RA, zestaw brzeszczotów "SUPER EXPRESS" [B-13677], hak do zawieszenia narzędzia [122B85-9], walizka z tworzywa [821872-8], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 436 x 97 x 250 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 32 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 255 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 130 mm |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 088381761611 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 12.33 kg |
| długość opakowania: | 71.2 cm |
| szerokość opakowania: | 16.7 cm |
| wysokość opakowania: | 39.8 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
