akumulatorowa piła szablasta 2x18V Li-Ion LXT Makita [DJR360Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DJR360Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9365 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa piła szablasta 2x18V Li-Ion firmy Makita model DJR360Z, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Piła wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC oraz zastosowano technologię podwyższonej odporności na pył i wilgoć XPT
Mocna i niezawodna, o bardzo wygodnej budowie piła bagnetowa pozwalająca na ciężką pracę w różnych warunkach również w miejscach trudno dostępnych, można nią ciąć różnorodne materiały w zależności od zastosowanych brzeszczotów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa piła szablasta firmy Makita o symbolu DJR360Z:
- piła posuwowa zasilana dwoma akumulatorami Li-Ion 2x18 V,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- ma beznarzędziową wymiane brzeszczotu i hamulec elektryczny,
- posiada ergonomicznie zaprojektowaną rękojeść pokrytą elastomerem,
- ma 2 biegi i możliwość regulacji prędkości na każdym biegu,
- wyposażona jest w blokadę włącznika zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- mocna dioda LED oświetlająca obszar roboczy jest z funkcją opóźnionego wygaszania,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
parametry piły szablastej DJR360:
- napięcie zasilania: 2x18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- częstotliwość skoków biegu jałowego na 1 biegu: 0 - 2300 /min,
- częstotliwość skoków biegu jałowego na 2 biegu: 0 - 3000 /min,
- długość skoku: 32 mm,
- zdolność cięcia w rurze: 130 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 255 mm,
- wymiary (długość): 449 mm,
- waga (EPTA): 4,0 - 4,7 kg.
wyposażenie piły szablastej DJR360Z:
- brzeszczot do metalu: B-05169,
- brzeszczot do drewna: B-05175,
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,7 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot do metalu: B-05169, brzeszczot do drewna: B-05175, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 499 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-2300, 0-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 32 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 255 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 130 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381806237 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.82 kg |
| długość opakowania: | 12 cm |
| szerokość opakowania: | 23 cm |
| wysokość opakowania: | 53 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
