akumulatorowa piła szablasta 18V Makita [DJR189Z] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DJR189Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8390 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa piła bagnetowa 18V Makita [DJR189Z], w tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Piła wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC oraz technologię podwyższonej odporności na pył i wilgoć XPT.
Niezawodna, o bardzo wygodnej budowie piła bagnetowa pozwala na pracę w różnych warunkach, ze względu na kompaktową budowę, również w miejscach trudno dostępnych. Rękojeść z dodatkowym pałąkiem zapewnia ochronę dłoni podczas pracy. Piłą DJR189 można ciąć różnorodne materiały w zależności od zastosowanych brzeszczotów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa piła szablasta Makita [DJR189Z]:
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- silnik jest sterowany elektronicznie, aby zoptymalizować zużycie energii akumulatora i wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu,
- posiada technologię XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażona jest w hamulec elektryczny,
- utrzymuje stałą prędkość obrotową pod obciążeniem,
- posiada blokadę włącznika zabezpieczająca przed przypadkowym uruchomieniem,
- rękojeść zabezpieczono pałąkiem, co pozwoliło na usztywnienie konstrukcji maszyny i zapewnienie ochrony dłoni operatora,
- wymiana brzeszczotu odbywa się beznarzędziowo,
- kompaktowa konstrukcja umożliwia pracę w wąskich miejscach,
- wbudowana dioda LED oświetla obszar roboczy podczas pracy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- piła w tej wersji dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Parametry techniczne piły szablastej Makita [DJR189Z]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- częstotliwość skoków biegu jałowego: 0 - 3100 /min.,
- długość skoku: 22 mm,
- zdolność cięcia w rurze: 130 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 255 mm,
- wymiary (D x S x W): 410 x 81 x 182 mm,
- waga bez akumulatora: 1,85 kg,
- waga z akumulatorem (EPTA): 2,2 - 2,5 kg
Wyposażenie piły szablastej Makita [DJR189Z]:
- brzeszczot do metalu [B-05038],
- brzeszczot do drewna i metalu [B-05044],
- brzeszczot do drewna [B-05153],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makita wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,85 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot do metalu [B-05038], brzeszczot do drewna i metalu [B-05044], brzeszczot do drewna [B-05153], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 410 x 81 x 182 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3100 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 22 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 255 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 130 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381770972 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 43.7 cm |
| szerokość opakowania: | 10.7 cm |
| wysokość opakowania: | 17.3 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
