akumulatorowa piła szablasta 18V Li-lon Stanley [SFMCS300B-XJ] serii V20
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCS300B-XJ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4160 pkt. |
Akumulatorowa piła bagnetowa Li-Ion 18V firmy Stanley model SFMCS300B, z serii narzędzi STANLEY FATMAX V20 Li-Ion.
W tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Piłami bagnetowymi można ciąć różnego typu metale (rury, profile czy blachy), drewno (w tym świeże), sklejkę, płyty OSB, palety, tworzywa sztuczne (również z włókna węglowego), gazobeton, płyty gipsowe, itp.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa piła szablasta 18V Li-lon Stanley [SFMCS300B-XJ]:
- piła szablasta wykonana w nowej technologii STANLEY FATMAX V20 Li-Ion zapewnia doskonałą efektywność i wydajność pracy,
- posiada beznarzędiowy system mocowania brzeszczotu w 2 pozycjach co 180 stopni zwiększając wszechstronność zastosowań,
- piła SFMCS300 posiada płynną regulację częstotliwości skoku (regulację prędkości posuwowej) w przycisku włączającym, co pozwala na precyzyjny wybór szybkości w zależności od rodzaju ciętego materiału i używanego brzeszczotu,
- ma ergonomiczną, ogumowaną rękojeść dzięki której jest duży komfort pracy,
- wyposażona jest w uchylną stopę otwartą od góry dla wysokiej stabilności narzędzia i widoczności brzeszczotu w czasie cięcia,
- w tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
parametry techniczne piły bagnetowej SFMCS300:
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- napięcie akumulatorów: 18 V,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 0-3000 obr/min,
- długość skoku brzeszczotu: 25,4 mm,
- wymiary: 433 x 325 x 130 mm,
- waga: 2,0 kg,
WYPOSAŻENIE PIŁY BAGNETOWEJ SFMCS300B:
- piła szablasta SFMCS300,
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi
Firma Stanley wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie STANLEY.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki Stanley i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Stanley wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
polecamy wysokiej jakości brzeszczoty bagnetowe firm BAHCO, DeWALT
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,63 kg |
| na wyposażeniu: | piła szablasta SFMCS300, opakowanie: karton, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 433 x 325 x 130 mm mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 25,4 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048724132 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| masa z opakowaniem: | 9.045 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
