akumulatorowa piła łańcuchowa na wysięgniku, 30 cm, 40V max XGT, Makita [UA004GZ] Li-Ion, uprząż
-
Producent:
-
Kod producenta:UA004GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26819 pkt. |
Akumulatorowa piła łańcuchowa na wysięgniku 40V max Makita UA004GZ, z serii XGT, z prowadnicą o długości 30 cm i długością całkowitą aż do 4 metrów. Dostarczana z uprzężą na wyposażeniu, bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Znakomita, smukła okrzesywarka akumulatorowa może być wykorzystywana wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci 230V, lub praca pilarkami spalinowymi jest zbyt głośna. Nadaje się do przycinania wysokich drzew i przecinania gałęzi położonych na większej wysokości oraz w miejscach o utrudnionym dostępie.
Wyposażona jest w technologie zapewniające bezpieczną pracę: Wet Guard pozwalającą na pracę nawet kiedy piła jest mokra oraz AFT, która powoduje automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku jego nagłego spowolnienia lub zatrzymania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa okrzesywarka łańcuchowa 30 cm na wysięgniku Makita [UA004GZ]:
- pilarka akumulatorowa na wysięgniku z prowadnicą o długości 30 cm,
- z nowej serii XGT 40V max, przeznaczona do prac profesjonalnych o dużej intensywności,
- przeznaczona jest do przycinania drzew i przecinania gałęzi położonych na dużej wysokości (aż do 4 metrów) i w miejscach o utrudnionym dostępie, np. na podmokłym terenie,
- cięcie przy pomocy piły na wysięgniku ułatwia uprząż dostarczana w zestawie,
- dzięki umieszczeniu silnika w dolnej części narzędzia oraz smukłej budowie głowicy okrzesywarka jest doskonale wyważona, co pozwala na zmniejszenie zmęczenia użytkownika oraz ułatwia manewrowanie między gałęziami,
- okrzesywarka wyposażona jest w wysoce wydajny silnik bezszczotkowy BLDC,
- posiada technologię AFT (Active Feedback Sensing Technology) - powodującą automatyczne wyłączenie piły w przypadku jego nagłego spowolnienia lub zatrzymania,
- oraz Wet Guard - technologię zapewniającą wysoką odporność na wodę, pozwalającą na wykonywanie pracy piłą nawet w momencie kiedy jest mokra,
- wykonana została w technologii XPT gwarantującej podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażona jest w włącznik spustowy z płynną kontrolą prędkości łańcucha,
- włącznik główny posiada funkcję automatycznego wyłączenia,
- przeźroczysty zbiornik oleju do smarowania łańcucha ułatwia sprawdzenie poziomu oleju pozostałego w zbiorniku,
- chowane pokrętło korka zbiornika oleju minimalizuje szansę jego uszkodzenia przez gałęzie,
- wbudowany w głowicę hak ułatwia usuwanie obciętych gałęzi z drzewa,
- osłona akumulatorów, może służyć także jako uchwyt pomocniczy,
- w tej wersji piła łańcuchowa dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Parametry techniczne akumulatorowej okrzesywarki Makita [UA004GZ]:
- napięcie: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- długość prowadnicy: 30 cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 20 m/s,
- podziałka łańcucha: 3/8",
- szerokość rowka: 1,1 - 1,3 mm,
- zbiornik oleju do łańcucha: 0,16 l,
- wymiary (D x S x W): 2812/4044 x 156 x 187 mm,
- waga (EPTA): 7,6 - 8,9 kg
Wyposażenie piły łańcuchowej na wysięgniku Makita [UA004GZ]:
- uprząż [191K37-5],
- prowadnica łańcucha 30 cm [191G15-1],
- łańcuch do piły 30 cm [196740-7],
- osłona prowadnicy 40 cm [419288-5],
- pilnik łańcucha z uchwytem śr. 4,5 mm [195923-6],
- klucz 13-16 [782023-7],
- klucz imbusowy 4 mm: [783202-0],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 8,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 7,6 kg |
| na wyposażeniu: | uprząż [191K37-5], prowadnica łańcucha 30 cm [191G15-1], łańcuch do piły 30 cm [196740-7], osłona prowadnicy 40 cm [419288-5], pilnik łańcucha z uchwytem śr. 4,5 mm [195923-6], klucz 13-16 [782023-7], klucz imbusowy 4 mm: [783202-0], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 2812/4044 x 156 x 187 mm |
| długość prowadnicy: | 30 cm |
| prędkość łańcucha: | 0-20 m/s |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| szerokość rowka: | 1,1 - 1,3 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 160 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381757300 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| masa z opakowaniem: | 6.1 kg |
| długość opakowania: | 224 cm |
| szerokość opakowania: | 28 cm |
| wysokość opakowania: | 24.3 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
