akumulatorowa piła łańcuchowa na wysięgniku, 20 cm, 18V Makita [DUA200Z01] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DUA200Z01
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8279 pkt. |
Akumulatorowa piła łańcuchowa na wysięgniku 18V, Makita DUA200Z01, z prowadnicą o długości 20 cm i długością całkowitą 250 cm, dającą zasięg do wysokości ok. 4,4 m. Dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wyposażona w silnik bezszczotkowy BLDC i wyprodukowana w Technologii XPT okrzesywarka o smukłej konstrukcji doskonale sprawdzi się w pracach prowadzonych tam, gdzie nie ma dostępu do sieci 230V, lub praca pilarkami spalinowymi jest zbyt głośna. Przeznaczona jest do przycinania drzew i przecinania gałęzi położonych na większej wysokości i w miejscach o utrudnionym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa piła łańcuchowa na wysięgniku, 20 cm, 18V Makita [DUA200Z01]:
- piła łańcuchowa na wysięgniku z prowadnicą o długości 20 cm, zasilana akumulatorem 18V,
- przeznaczona jest do przycinania drzew i przecinania gałęzi położonych na większej wysokości i w miejscach o utrudnionym dostępie, np. na podmokłym terenie,
- smukła budowa głowicy ułatwiająca manewrowanie między gałęziami,
- posiada możliwość dostosowania kąta nachylenia głowicy w 9 pozycjach w zakresie 60° w górę i 60° w dół,
- długość całkowita narzędzia regulowana na poziomie 1,6 m oraz 2,5 m umożliwia zasięg do wysokości ok. 4,4 m w zależności od wysokości operatora,
- dzięki umieszczeniu silnika w dolnej części narzędzia oraz smukłej budowie głowicy piła łańcuchowa jest doskonale wyważona, co pozwala na zmniejszenie zmęczenia użytkownika oraz ułatwia manewrowanie między gałęziami,
- wbudowany w głowicę hak ułatwia usuwanie obciętych gałęzi z drzewa,
- piła wyposażona jest w wysoce wydajny silnik bezszczotkowy BLDC,
- wykonana została w technologii XPT – gwarantującej podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażona jest w przycisk blokady włącznika zapobiegającej przypadkowemu uruchomieniu oraz hamulec elektryczny,
- przeźroczysty zbiornik oleju do smarowania łańcucha ułatwia sprawdzenie poziomu oleju pozostałego w zbiorniku,
- chowane pokrętło korka zbiornika oleju minimalizuje szansę jego uszkodzenia przez gałęzie,
- osłona akumulatorów, może służyć także jako uchwyt pomocniczy,
- pilarka nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18V / 1,3Ah),
- piła łańcuchowa dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATOROWEJ OKRZESYWARKI MAKITA [DUA200Z01]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- długość prowadnicy: 20 cm,
- prędkość łańcucha: 6,7 m/s,
- podziałka łańcucha: 0,043",
- szerokość rowka: 1,1 mm,
- liczba ogniw prowadzących: 38,
- poziom mocy akustycznej: 87 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 79 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- tolerancja wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- zbiornik oleju do łańcucha: 0,55 l,
- wymiary (D x S x W): 2520 x 85 x 134 mm,
- waga bez akumulatora: 2,5 kg
- waga z akumulatorem: 3,2 - 3,5 kg
WYPOSAŻENIE PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ NA WYSIĘGNIKU MAKITA [DUA200Z01]:
- prowadnica gwiazdkowa 20 cm [1914S3-3],
- łańcuch tnący 20 cm [1914S1-7],
- osłona prowadnicy,
- pas barkowy [122D94-0],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DUA200.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DUA200.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DUA200.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,2 - 3,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica gwiazdkowa 20 cm [1914S3-3], łańcuch tnący 20 cm [1914S1-7], osłona prowadnicy, pas barkowy [122D94-0], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 2520 x 85 x 134 mm |
| długość prowadnicy: | 20 cm |
| prędkość łańcucha: | 6,7 m/s |
| podziałka łańcucha: | 0,043 cala |
| szerokość rowka: | 1,1 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 550 ml |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 87 dB |
| EAN: | 197050006639 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| długość opakowania: | 99.9 cm |
| szerokość opakowania: | 14.1 cm |
| wysokość opakowania: | 15.3 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
